За словами заступника голови Косівської РДА Ярослава Бринського, участь у проекті взяла громада села Кобаки, та спільно з ПРООН/ЄС, районною та місцевою владою забезпечила реалізацію енергоефективних заходів у дитячому садочку «Малятко», а саме, здійснила заміну вікон та дверей на утеплення фасадів. Вартість даного проекту становила 386, 4 тис. грн.
Успішної реалізації проекту вдалося досягти у селі Старий Косів. Енегроезберігаючі заходи було здійснено у дитячому садку «Росинка», зокрема, капітальний ремонт системи опалення, утеплення горища та фасадів. Окрім того, завдяки співфінансуванню ЄС та програми розвитку ООН, було замінено вікна та двері на енергозберігаючі, встановлено тепло-паливний котел. Вартість цього проекту становила 389 тис. грн.
У селі Соколівка у рамках реалізації ІІІ фази проекту провели капітальний ремонт системи опалення та енергозберігаючі заходи у сільській школі. За підтримки ЄС/ПРООН замінили 16 дверей, встановили твердопаливний котел потужністю 80 кВ. т. Загальна сума коштів, спрямованих на їх реалізацію, становила 378 тис. грн.
Інноваційні енергоефективні заходи втілили у с. Черганівка. У 2015 році у рамках проекту на території села побудували сонячну електростанцію для часткового заміщення електроспоживання соціальних об’єктів. Потужність станції становить 8 кВ. Сума коштів, яка була вкладена у зведення станції, становила 446, 5 тис. грн. Додамо, що такі інноваційні технології вже реалізовано у с. Тюдів та с. Рожнів.
Нагадаємо, Комісія з питань екології призначила представника в аукціонний комітет підприємства Держгеонадра.