На Косівщині відкрили сучасний ЦНАП

Днями у Рожнівській об’єднаній територіальній громаді, що на Косівщині, запрацював сучасний Центр надання адміністративних послуг.

Тепер місцеві жителі зможуть отримувати тут понад 80 публічних послуг, повідомляє на сторінці Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

“ЦНАП у громаді вдалось відкрити за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”. Вони допомогли нам модернізувати приміщення, здійснили повне облаштування робочих місць. За 7,6 тис. євро закупили нам сім нових комп’ютерів, п’ять багатофункціональних пристроїв, а також спеціалізоване програмне забезпечення “Вулик”. На 4 тис. євро придбали всі необхідні меблі, – наголосив голова ОТГ Сергій Радиш.

За словами очільникам громади, з бюджету ОТГ було виділено 70 тис. грн на здійснення капітального ремонту приміщення, в якому нині функціонує Центр.

Нині у ЦНАПі працюють шість реєстраторів: чотири у центрі громади та ще двоє здійснюють функції з надання адмінпослуг віддалено у старостинських округах.

“Всі наші фахівці пройшли п’ятимодульну навчальну програму з підвищення кваліфікації”, – наголосив він.

Відтепер жителям ОТГ, а це – понад 13 тисяч осіб, доступний широкий спектр послуг: адміністративних, соціальних, комунальних, пенсійних, нотаріальних, земельних тощо. Сергій Радиш підкреслив, що приміщення ЦНАПу площею 51 кв.м адаптоване і для людей з особливими потребами.

“У приміщенні облаштований туалет з ручками, забезпечено розширення дверних отворів на 90 см. для зручного переміщення інвалідних візочків. Приміщення також обладнане пандусом з малим кутом нахилу”, – наголосив Сергій Радиш.

До теми: у Калуші відремонтують ЦНАП за 1,3 мільйона гривень

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!