На Прикарпатті активісти допомогли чоловікові на інвалідному візку дістатися гірської вершини

Команда On 3 wheels – Фонд здійснення мрій допомогла чоловікові з інвалідністю дістатися гірської вершини.

Спільними зусиллями активісти на спеціальному візку Ла Жолет або “джульєтка” допомогли чоловікові побачити красу Карпат з гори Яйко-Ілемське.

Яйко-Ілемське — гірська вершина в межах Долинського району Івано-Франківської області, на південний схід від села Мислівки. Висота – 1680 м.

“Бачити щасливі очі, бути в цій атмосфері – це ні з чим незрівнянні відчуття. З кожним кроком відчувалось братерство, об’єднаність, взаємопідтримка, неймовірна сила і захоплення. Найкраще 5 D кіно, з реальними спецефектами – потічками, болотом, каміннями, поваленими деревами. Це вартує того, щоб жити, радіти, творити і повертатись іншим – з вірою в себе, з вірою в добро і з великим бажанням діяти, творити, підтримувати, надихати, втілювати мрії і дихати на повні груди. Відкривається мистецтво маленьких кроків, як пам’ятати про ціль і не забувати про те, щоб дивитися під ноги, бо інакше можна спіткнутися. Коли кожен крок веде до вершини, а кожна пісня додає сил. Коли віддаючи – тобі повертається сторицею, приходить відчуття наповненості. Попереду нові вершини, нові люди, нові знайомства, нові перемоги – над труднощами і над самим собою. І кожен фініш – це по суті старт”,йдеться на сторінці ініціативи. 

Нагадаємо, Гурт Kozak System та коломийська 10-та гірсько-штурмова бригада презентували спільне відео

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!