На Прикарпатті чоловік у власному домі організував підпільний алкоцех

В Івано-Франківській області ліквідували підпільний цех з виробництва алкоголю. Вилучили підакцизні товари вартістю понад мільйон гривень.

Про це повідомляє ДФС в Івано-Франківській області.

В рамках проведення операції «Акциз – 2020» та розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 204, ч. 1 ст. 199 КК України  встановили місцевого жителя, який у власному житловому приміщенні з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво, здійснював незаконне виготовлення лікеро-горілчаних виробів.

Готову продукцію фігурант реалізовував через мережу роздрібних торгівельних закладів, спеціалізовані сайти в мережі Інтернет та спеціально створені закриті групи в декількох месенджерах.

За результатами проведених заходів із незаконного обігу вилучили понад 1 тисячу літрів спирту, 186 літрів фальсифікованого алкоголю, розлитого в поліетиленові каністри та тару типу «bag-in-box», обклеєних підробленими марками акцизного податку, 3 тисячі 41 пачку тютюнових виробів, 202 марки акцизного податку невстановленого зразка, призначені для маркування фальсифікату, комплектуючі та обладнання для його виготовлення, а також автомобіль, яким незаконно перевозили підроблену продукцію.

Загальна вартість вилучених підакцизних товарів перевищує 1 мільйон гривень.

Триває слідство.

Читайте також: На Прикарпатті незаконно виготовляли фальсифікований алкоголь

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!