На Прикарпатті до Дня Незалежності відзначили кращих поліцейських

В Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області 23 серпня відбулися урочисті заходи, присвячені Дню прапора та 28-річниці Дня Незалежності України.

Т.в.о. начальника поліції Івано-Франківщини Василь Кіцелюк наголосив, що Державний Прапор є символом України, а також напередодні Дня Незалежності привітав працівників поліції, які несуть службу на сході країни:

«Кожному з нас треба пам’ятати, що перемогу здобувають тільки сильні, мужні і відважні захисники, які разом і тільки разом здатні звільнити українські землі від ворога! Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!», – сказав він.

З нагоди державного свята кращі у службовій діяльності працівники різних підрозділів поліції Прикарпаття відзначені нагрудним знаком «За відзнаку в службі», подяками Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, подяками і грошовою премією обласного главку, медаллю «За бойову звитягу», почесними грамотами Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а також подяками і грамотами міського голови.

Подяки від керівництва Департаменту патрульної поліції отримали й франківські патрульні.

Голова обласного профспілкового комітету атестованих працівників органів внутрішніх справ Володимир Бойдуник вручив працівникам поліції та учасникам бойових дій медалі «За відвагу та мужність» та «За активну участь у профспілковому русі», а також грамоти і грошу премію.

Нагадаємо, начальника поста «Долина» франківської митниці взяли під варту, бо вимагав хабар.

17\

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!