На Прикарпатті комунальне підприємство через суд домоглося повної оплати своїх послуг

Господарський суд Івано-Франківської області стягнув на користь Комунального підприємства “Екосервіс” заборгованість в сумі 12 тисяч 745 гривень 19 копійок, за вивезення та захоронення твердих побутових відходів з Товариства з обмеженою відповідальністю “СТД ГРУП ПЛАС”.

Суд, при розгляді справи, встановив, що сторони конфлікту уклали договір про надання послуг із вивезення та захоронення твердих побутових відходів. На виконання умов договору позивач у період лютий 2018 – вересень 2019 року надавав відповідачу послуги з вивезення та захоронення відходів, що підтверджується підписаними сторонами актами приймання-передачі робіт. Однак в порушення прийнятих на себе зобов’язань відповідач за надані послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів розраховувався не в повному обсязі, повідомляють у пресслужбі Господарського суду Івано-Франківської області.

Стаття 903 Цивільного кодексу України передбачає: якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов’язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.

Детальніше з текстом рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 17.12.2019 у справі № 909/1169/19 можна ознайомитись за посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/86658203.

Читайте також: на Франківщині суд стягнув понад мільйон гривень відшкодування за незаконну рубку лісу.

Фото – ілюстративне.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!