На Прикарпатті молодіжна політика невдовзі підпорядковуватиметься освітянам

На Івано-Франківщині підписано розпорядження про ліквідацію управління молоді та спорту ОДА.

26 лютого в Івано-Франківській ОДА відбулася прес-конференція, на якій анонсували про майбутню ліквідацію управління молоді і спорту Івано-Франківської облдержадміністрації і передачі повноважень з молодіжної політики в департамент освіти і науки. Натомість управління спорту функціонуватимуть як окремий підрозділ.

У зв’язку з цим молодіжні організації, зустрівшись попередньо на молодіжній громадській раді, вирішили вислухати пояснення від чиновників стосовно майбутньої реорганізації в ОДА, а з ним й скорочення посад.

«В цій ситуації мене тішить, що молодь в нас така активна. І це правильно, адже молодь має брати активну участь у майбутньому нашої держави. Мені відома позиція молоді. Натомість я хочу зазначити, що це скорочення було не нашою примхою, а необхідністю економити бюджетні кошти. Неможливо скоротити 20% держслужбовців, не зачепивши інтереси людей. Ми розділили на два рази процес скорочення. Крім того, готували до цього усіх, і держслужбовців, і громадськість», – зазначив керівник апарату Івано-Франківської ОДА Валерій Крецул.

За словами головного освітянина Прикарпаття Віктора Кімаковича, протягом двох місяців створять відділ молодіжної політики, який входитиме до структури Департаменту освіти, науки та молодіжної політики. Водночас, новостворений відділ одержуватиме таке саме фінансування, яке й було раніше, в іншому управлінні. Натомість скорочення кадрів не передбачається.

IMG_0949

IMG_0959 IMG_0964

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!