На Прикарпатті молодіжну політику звели до нуля

Сьогодні, 1 березня, в Івано-Франківську провели чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова. Обговорили питання реформування управління спорту і передачу повноважень реалізації молодіжної політики до управління освіти і науки.

«Це єдина область, яка так поставилася до молодіжної політики. В січні було проведено всеукраїнський конкурс проектів, де виділялося 1,3 млн грн. У зв’язку з ліквідацією управління ці гроші втрачено. Крім того, втрачено кошти у сумі 300 тисяч грн., а також гранти від президента. Керівник апарату ОДА Валерій Крецул обіцяв, що буде створено окремий підрозділ, де буде п’ять працівників. Хоча в кінцевому результаті виходить, що в галузі молодіжної політики працюватимуть двоє спеціалістів», – зауважив заступник начальника управління молоді і спорту ОДА Валерій Семків.

Перший заступник голови обласної ради запропонував розглянути питання про створення комунального підприємства «Молодіжний центр». Він може стати осередком реалізації молодіжної політики в області.

Молодіжні організації області  ж вважають “рішення обласної державної адміністрації щодо передачі функцій реалізації молодіжної політики департаменту освіти і науки облдержадміністрації недоцільним, помилковим, необґрунтованим та загрозливим для становлення і розвитку молодіжної політики на Прикарпатті”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!