На Прикарпатті надзвичайники хочуть оновити матеріальну базу

Сьогодні, 8 листопада, в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу.

Члени комісії розглянули питання «Про внесення змін до Цільової програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та підвищення рівня готовності аварійно-рятувальної служби області до дій за призначенням на 2016-2020 роки».  «Вивчивши досвід сусідніх країн, зокрема Польщі, ми хочемо оновити матеріальну базу за рахунок співфінансування», – сказав заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Володимир Пачків.

Окрім того, член комісії Олександр Левицький наголосив, що гроші на управління варто виділяти, але щоб ці гроші пішли й у райони, ОТГ та села. А інший член комісії Михайло Королик запитав, який у них взагалі стан фінансування. «За рахунок державного бюджету ми отримали МАЗи і частково пальне», – відповів йому Михайло Пачків. Проте Корлик зазначив, що наскільки йому відомо, забезпечення паливно-мастильними матеріалами у поганому стані і він вважає, що без підтримки місцевих бюджетів все було б погано.

Читайте також: Прикарпатські податківці зустрілися з керівниками ОТГ

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!