На Прикарпатті планують збудувати 26 нових амбулаторій

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, на Прикарпатті збудують 26 нових амбулаторій.

Про це йшлося під час селекторної наради під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, участь у якій взяв голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

За словами очільника Прикарпаття, наразі щодо 21 об’єкта будівництва укладено договори на проектування амбулаторій. 13 з них – це амбулаторії монопрактики, 8 – групової практики. На їхнє проектування вже проведено касові видатки на суму 2 557 980 грн.

«Для 19 земельних ділянкок розроблено землевпорядну документацію, отримано містобудівні умови та обмеження,  присвоєно кадастрові номери, – резюмував Олег Гончарук. –  Також завершено проектування 21 об’єкта.  17 проектів передано на експертизу».

Олег Гончарук також зазначив, що профільним структурним підрозділом обласної державної адміністрації оголошено  тендерну закупівлю стосовно 12 амбулаторій.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!