На Прикарпатті подешевшали яйця, а хліб та цукор – подорожчали

За даними Державної служби статистики, ціни в лютому 2020 року, порівняно із січнем, в Україні загалом та в області зокрема знизилися на 0,3%.

Про це інформує  Головне управління статистики в області.

На споживчому ринку області в лютому ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,5%. Найбільше (на 20,3%) подешевшали яйця.  На 7,7–0,3% знизилися ціни на м’ясо птиці, соняшникову олію, свинину, сир і м’який сир (творог), безалкогольні напої, кисломолочну продукцію, масло.

Водночас на 4,4–0,4% подорожчали маргарин, риба та продукти з риби, рис, сало, сметана, макаронні вироби, хліб, фрукти, молоко, продукти переробки зернових, цукор.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,5% здебільшого через подорожчання тютюнових виробів на 2,7%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,0% відбулося здебільшого за рахунок зниження цін на природний газ на 12,2%. Разом з тим відбулося підвищення тарифів на водопостачання на 19,1%, каналізацію – на 12,8%. У сфері відпочинку і культури ціни зросли на 3,4% за рахунок підвищенням плати за кабельне телебачення на 27,9%, подорожчання послуг кінотеатрів – на 8,9%, туристичних послуг – на 7,7%.

Нагадаємо, що у січні зросли ціни на овочі, а на цукор та рибу – впали.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!