На Прикарпатті поліція та соцпрацівники перевіряють умови проживання дітей у сім’ях

Працівники патрульної поліції Івано-Франківської області спільно з інспекторами ювенальної превенції та представниками служби у справах дітей проводять профілактичні рейди щодо перевірки сімей.

Перевірятимуть сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах. Мета таких рейдів – виявлення порушень з боку батьків. Насамперед з’ясовуватимуть, чи ухиляються батьки від виконання своїх обов’язків по вихованню та належних умов щодо утримання своїх дітей, інформує Патрульна поліція Івано-Франківської області.

Так, поліцейські та співробітники соціальних служб перевіряють умови проживання дітей у сім’ях, які мешкають на території області.

З батьками кожної із перевірених сімей було проведено профілактичні бесіди, щодо належного виконання їх батьківських обов’язків та створення необхідних придатних умов життя та виховання своїх дітей.

“Поліцейські та соціальні служби області не залишають поза увагою ті сім’ї, які найбільше потребують уваги та надають їм допомогу у вирішенні їхніх проблем, виховання дітей та психологічної підтримки”, – каже патрульна поліція.

Нагадаємо, В Івано-Франківську на вулиці соцпрацівник виявив дитину, яка просила їсти (фото)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!