На Прикарпатті провели турнір із пляжного волейболу (ФОТО)

• 10 серпня, у смт. Кути Косівського району відбувся турнір з пляжного волейболу серед змішаних пар. Цей вид спорту прийшов на Косівщину зовсім недавно, але поступово заохочує до своїх лав все більше прихильників.

Змагання проходили на волейбольному майданчику спортивного комплексу «Авангард». Гравці демонстрували видовищну, комбінаційну і безкомпромісну гру, повідомляють у пресслужбі Косівської РДА.

За результатами волейбольних баталій, переможцями турніру стали господарі змагань у складі Лесі Кирилюк та її племінника Володимира Яцишина. Другу сходинку п’єдесталу спортивної шани посіла Віка Харченко з с. Кобаки та Василь Грималюк з с. Річки. Третім фінішував сімейний дует з с. Кобаки Христина та Серж Вардумяни. Змістовну гру продемонстрували Анна Книш та Назар Пінчук, якого підміняв Коля Комкін, сім’я Іванни та Тараса Петрів, Зоряна Луканюк в парі з Вадиком Романюком.

Голова спорткомплексу «Авангард» Дмитро Павлюк нагородив переможців та призерів кубком та пам’ятними медалями. Черговий волейбольний турнір проведуть вже 24 серпня і присвятять відзначенню Дня Незалежності України. Планується, що команд-учасників буде значно більше. Початок ігор о 10:30.

Нагадаємо, працівники підрядного підприємства розпочали бетонування третього прогону мостового переходу через річку Рибниця в місті Косів.