На Прикарпатті росте рівень злочинності серед неповнолітніх

Нещодавно за ініціативою прокуратури Івано-Франківської області відбулась спільна нарада щодо дотримання законодавства у сфері ювенальної юстиції, протидії злочинності та попередження правопорушень серед неповнолітніх, дотримання їх конституційних прав у кримінальному провадженні.

Під час зустрічі учасники проаналізували злочинність серед неповнолітніх та розробили спільні заходи для покращення системи профілактики правопорушень, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Зокрема, йшлося про те, що в окремих районах області спостерігається ріст злочинів вчинених дітьми. Так, збільшилась кількість таких правопорушень у Богородчанському, Городенківському, Надвірнянському та Тисменицькому районах, а найбільше – у м. Коломиї.

Дітьми спільно із дорослими організаторами скоєно 15 кримінальних правопорушень, ще 16 злочинів вчинено підлітками, які раніше вчиняли злочини. Найпоширенішими серед правопорушень залишаються крадіжки, а 90% кримінальних правопорушень скоєно учнями навчальних закладів.

У зв’язку з такою ситуацією, уповноваженим органам поліції, пробації та службам державної системи профілактики було вказано на необхідність вжити додаткові заходи профілактики правопорушень серед дітей.

Читайте також: На Долинщині чоловік викрав у односельчанки телефон

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!