На Прикарпатті учні знімали кіно про шкільне життя

Днями у Долині відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського навчального проекту «Шкільне reality».

За оцінкою журі, до складу якого входили найкращі вчителі та актори України, перше місце посіла команда Коломийського ліцею. Друге і третє місця відповідно зайняли: команда Долинського академічного гуманітарного ліцею та команда Жовківської ЗШ №1 Львівської області. Приз глядацьких симпатій отримала команда Долинського академічного гуманітарного ліцею.

Ініціатором ідеї виступила вчителька англійської мови Галина Пирин з Долини, яка увійшла до ТОП-50 вчителів за версією Global Teacher Prize Ukraine. Саме вона запустила новий проект “Історії реальних учнів”. Головна мета проекту – подолати психологічний бар’єр спілкування перед камерою, гуртуватися заради спільної мети та навчитися монтувати й знімати відео.

Кіно про шкільне життя знімали 15 шкільних команд з усієї України. За пів року створили 15 серій, які можна переглянути на Youtube-каналі «Шкільне reality».

В основу екранної розповіді покладені життєві ситуації та історії учасників дійства. У ролях сценаристів, режисерів, операторів, акторів спробували себе звичайні школярі. Серед дійових осіб серіалу – також вчителі та батьки. Кожну наступну серію чергова команда-знімальна група продовжувала самостійно: писали сценарій, шукали виконавців та знімали свою серію.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!