На Прикарпатті в урочищі викинули відходи птаховиробництва (відео)

Близько тонни відходів виробництва викинули в урочищі поблизу села Насташине Галицького району. Місцеві жителі підозрюють, що це зробили працівники фірми, яка займається виробництвом м’яса свійської птиці.

Андрій Бандура, житель села Насташине Галицького району, показує місце, куди вивозили відходи від виробництва. Каже, що це могли зробити працівники підприємства, яке знаходиться у сусідньому селі Конюшки, інформує “Суспільне“. 

“У село Конюшки зайшло підприємство. Місце його реєстрації нам невідоме, оскільки вони не хочуть його називати. З їхніх слів, працюють неофіційно. Прийшли зі Львова до нас. Проведені були громадські слухання, на яких вони стверджували, що утилізація всіх відходів буде проводитися на заводах. Сюди буде завозитися продукція, а відходи вони будуть забирати у Львів. Їхня діяльність продовжується близько місяця”, – розказує Андрій Бандура.

Голова села Конюшки Іван Іванців каже, що мова йде про фірму “Нілена”, яка працює на території населеного пункту.

 “Власник її – Гурак Дмитро Васильович. На тій території вони зробили реконструкцію і почали запуск виробництва. Коли я до них звернувся, то вони запевнили, що проблем не буде”, – каже Іван Іванців. 

Він додає, що була бесіда, що вони будуть помагати сільській раді. Що людей офіційно працевлаштують і податки будуть йти в бюджет сільської ради. 

На місце, де висипали відходи, викликали поліцію. Приїхали два екіпажі – з Галича та Рогатина. Коментувати ситуацію яка склалася, представники галицької поліції відмовилися. А начальник сектору реагування рогатинської патрульної поліції Володимир Галат повідомив, що матеріали будуть передані Галицькому відділенню поліції для подальшої перевірки та прийняття рішення згідно з чинним законодавством. 

“На місці події встановили, що цей факт відбувся на території Галицького району. А ми з депутатами та головою сільської ради виїжджаємо в село Конюшки за іншим їхнім зверненням. Десь там стікають нечистоти із заводу”, – сказав Володимир Галат. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!