На Прикарпатті вилучили 27 тонн нелегального пального

27 грудня 2019 року, прокурор Івано-Франківської області Юрій Фреїшин видав наказ про створення постійно діючої міжвідомчої групи, з метою забезпечення координації роботи правоохоронних органів області щодо протидії та припинення діяльності незаконних автозаправних станцій.До неї увійшли: працівники Головного управління Національної поліції в області, Управління стратегічних розслідувань в області, Управління Служби безпеки України в області та Державної фіскальної служби в області.

Так, упродовж минулого та поточного років працівниками ДФС в області виявили шість фактів здійснення продажу пального на АЗС без ліцензійної діяльності, повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури.
 
В усіх випадках склали протоколи про адміністративні правопорушення, які скеровали до суду. Також вилучили 27 тонн пального на суму понад 1,3 мільйонів гривень.

Слідчими органів поліції розпочато 18 кримінальних проваджень за ст. 197-1 («Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво»), ст. 272 («Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою»), ст. 364 («Зловживання владою або службовим становищем») КК України. У рамках розслідування кримінальних проваджень з незаконного обігу вилучено близького 3,6 тис. тонн пального на суму понад 26 млн грн.

Наразі, прокуратурою Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами контролюючих органів, пов’язаних із функціонуванням на території області нелегальних автозаправних станцій.
 
Координаційна робота прокуратури Івано-Франківської області з виявлення незаконних АЗС триває.

У випадках наявності інформації про діяльність нелегальних АЗС на території області просимо інформувати прокуратуру Івано-Франківської області за номерами: (0342) 75-11-59, 097-65-81-037.
 
 
 
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!