На Прикарпатті зросла кількість офіційно працевлаштованих осіб

На Прикарпатті значно збільшилась кількість офіційно працевлаштованих осіб.

Так, у вересні 2019 року суб’єкти господарювання працевлаштували 10719 осіб. Як повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, це на 2459 осіб більше, як у серпні місяці. Узаконення трудових прав такої кількості «тіньових» працівників стало можливим завдяки спільним заходам ДПС, Держпраці та інших контролюючих органів у напрямі детінізації ринку праці.

У головному управлінні ДПС зазначають, що задля підвищення рівня заробітної плати протягом поточного року на комісії, створеній спільно з органами влади, було заслухано керівників 980 юридичних осіб та 745 підприємців. В результаті проведених заходів за 9 місяців 2019 року в бюджет додатково надійшло 0,9 млн грн єдиного соціального внеску та 0,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Окрім того, працівники відомства перевірили 123 суб’єкти господарювання, що мали потенційні «трудові» ризики. Ці суб’єкти вже оформили трудові відносини зі 159 найманими працівниками. Податківці зазначили, що нелегальні доходи призводять до значних негативних наслідків не тільки для бюджету, а й для громадян, позбавляючи їх законних соціальних гарантій.

Виплата офіційної, прозорої зарплати створює надійний фундамент для комфортного розвитку бізнесу і сталі податкові надходження до бюджету територіальної громади, членами якої є усі її жителі. 

Нагадаємо,  франківським комунальним підприємствам бракує робітників

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!