На Рогатинщині висадили 17,5 гектарів молодих лісів

Директор Рогатинського лісгоспу  Ігор Бечкало зазначає, що у першому півріччі 2019 року підприємство забезпечило виконання запланованих лісівничих, лісозахисних, лісоохоронних та лісовідновних заходів, пише Івано-Франківська ОДА.

За шість місяців у Рогатинському лісгоспі створено 17,5 гектарів молодих лісів. На ведення лісового господарства використано 3 млн 393 тисячі гривень.

Продукція, реалізована підприємством у першому півріччі, принесла 10 млн 55 тисяч гривень доходу, що на 620 тисяч більше проти такого ж періоду минулого року. Обсяг заготівлі деревини – 12,159 тис. кбм (за кожен з них сплачено 266 грн. податків). Підприємство забезпечує роботою 109 осіб (при середньомісячній заробітній платі 7573 грн.) і сплачує всі платежі до державного та місцевих бюджетів.

Загалом у першому півріччі перераховано 3 млн 236 тис. грн податків. З них на 1 млн 22 тис. грн поповнились бюджети місцевих рад.

Також лісгосп сплачує Єдиний соціальний внесок, що становить 1 млн 100 тис. грн. Таким чином левову частку доходу Рогатинський лісгосп скерував державі у вигляді податків та обов’язкових платежів.

Високий показник оподаткування створює значне фінансове навантаження й обмежує можливості лісового господарства оновлювати техніку, конкурувати з іншими підприємствами, проте Рогатинський лісгосп намагається вчасно проводити усі розрахунки. Адже за сухими цифрами статистики стоїть робота потужного колективу, відповідальність перед прийдешніми поколіннями та професійний менеджмент.

Читайте також: Басейн і захист лісів: у Дзвиняцькій ОТГ похвалилися досягненнями (фоторепортаж)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!