На Тисмениччині підприємцю незаконно виділили 176 гектарів землі

Тисменицька місцева прокуратура скерувала до суду позовну заяву в інтересах держави про звільнення земельних ділянок загальною площею 176,3 га вартістю 21 мільйон гривень.

Встановлено, що на підставі рішення одного із органів місцевого самоврядування Тисменицького району із суб’єктом господарювання укладено угоду щодо відшкодування витрат на землі резервного фонду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 176,3 га з мінімальною ставкою орендної плати.

Як з’ясувала прокуратура, передача в користування суб’єкта господарювання відбулася в порушення вимог земельного законодавства, оскільки торги продажу права оренди землі не проводилися, а під час укладання угоди сторони намагались приховати зміст та наслідки іншого правочину, а саме договору оренди земельної ділянки.

Вказані дії органу місцевого самоврядування призвели до незаконного користування суб’єктом господарювання зазначеними земельними ділянками не на конкурентних засадах та втрати можливості отримання територіальною громадою селища максимального розміру орендної плати за використання земельних ділянок.

У пред’явленому позові прокуратура вимагає в судовому порядку визнати незаконним та скасувати рішення органу місцевого самоврядування, визнати недійсною угоду про відшкодування витрат та звільнити земельні ділянки загальною площею 176,3 га.

Нагадаємо, Івано-Франківськ хоче купити в Хриплина 14 гектарів землі

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!