На Верховинщині відкрили сучасну амбулаторію (фото)

Сьогодні, 22 травня,  у селі Верхній Ясенів на Верховинщині відкрили сучасну амбулаторію.

Керівник області Віталій Федорів зазначив, що це вже п’ята амбулаторія, споруджена у рамках реалізації реформи первинної ланки медицини. Загалом на Прикарпатті буде збудовано 38 таких медичних установ.

За словами Федоріва, згідно з вимогами до будівництва, вони оснащені новітнім обладнанням, забезпечені транспортом. Оплата праці медичного персоналу здійснюється безпосередньо Національною службою здоров’я України.

«Відсьогодні жителі Верхнього Ясенова матимуть можливість у комфортних умовах отримувати якісні медичні послуги. Переконаний, що до кінця поточного року й інші громади області отримають такі ж сучасні медичні заклади для допомоги людям»,  – підкреслив Віталій Федорів. 

Управлінець наголосив, що питання будівництва амбулаторій він триматиме на особливому контролі, оскільки фінансовий ресурс для їх спорудження наданий із Державного бюджету. У разі невикористання коштів, їх доведеться повернути у казну держави.

Як зазначила в.о. головного лікаря КНП «Верховинський ЦПМСД» Уляна Петрус-Зітинюк, ця амбулаторія буде обслуговувати 1846 жителів сіл Печище, Рівня і Верхній Ясенів.

До теми: Кардіологію у Калуській ЦРЛ закрили на карантин

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!