На вокзалі у Франківську в жінки стався напад судом: знадобилася допомога медиків

Під час вечірнього патрулювання залізничного вокзалу в Івано-Франківську, в залі очікування патрульні “Муніципальної варти” побачили, що у старшої жінки стався напад судом. Інспектори надали їй першу домедичну допомогу і викликали на місце швидку.

Після нападу, стан жінки не покращувався і вона навіть не могла самостійно рухатися. Працівники швидкої, які прибули на місце встановили, що вона хворіє на епілепсію, а напад судом стався через те, що хвора не прийняла вчасно приписані їй ліки.

Зважаючи на стан потерпілої, працівники варти допомогли доправити потерпілу в карету швидкої для подальшої госпіталізації.

Муніципальні вартові рекомендують дотримуватися наступних правил, якщо ви стали свідком нападу судом:

  • якщо є можливість, то необхідно притримати постраждалого в момент падіння, щоб запобігти травмуванню голови;
  • під голову покласти щось м’яке або покласти її на свої коліна;
  • після закінчення судом повернути людину в бокове положення, для забезпечення прохідності дихальних шляхів.

Важливо ні в якому разі не намагатися розчепити зуби, особливо гострими предметами. Крім нанесених травм та вибитих зубів, користі ніякої.

Навіть якщо приступ судом був одиничний,  необхідно викликати швидку медичну допомогу, тому що причиною може бути закрита черепно-мозкова травма або крововилив у мозок. Якщо людина швидко прийде до тями і відмовиться від госпіталізації – завжди можна скасувати виклик.

Читайте також: шахраї продовжують грабувати довірливих франківців.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!