На Яремчанщині громада просить знайти винуватців подій в Микуличині

Яремчанські депутати звернулися до високопосадовців за допомогою у встановленні винних осіб, які порушили громадський спокій у селі Микуличині Яремчанської міськради.

У п’ятницю, 23 лютого, у Яремчому зібрали позачергове засідання міської ради. Підготували звернення щодо ситуації в регіоні.

«16 лютого 2018 року 12 невідомих молодих осіб спортивної статури в камуфляжній формі громадського формування «Національні дружини» з Харкова, Львова, Києва та Івано-Франківська, озброєні вогнепальною зброєю та набоями до неї, прибули у с. Микуличин на уч. Полумистий Яремчанської міської ради Івано-Франківської області. На запитання місцевих жителів про мету їхнього приїзду, останні пояснили, що вони є членами громадського формування «Національні дружини» і приїхали з метою виявлення незаконної вирубки лісу. При цьому вказані молоді особи не пред’явили жодних документів, які б посвідчували їхню особи та законність підстав діяльності в селі Микуличин», – йдеться у зверненні.

Людей стурбувала поява організованої групи невідомих осіб в камуфляжній формі, вони викликали поліцію. Як з’ясувалося, у членів формування виявлено вогнепальну зброю. Жителі Яремчанщини не розуміють, чому це громадське формування приїхало в село Микуличин, а також питання виникли щодо фінансування діяльності цих людей.

«Ми, депутати Яремчанської міської ради, визнаємо той факт, що дії громадського формування «Національні дружини» на території с. Микуличин уч. Полумистий Яремчанської міської ради Івано-Франківської області призвели до порушення спокою та обурення громади с. Микуличин незаконними діями громадського формування «Національні дружини», – йдеться у тексті.

Відтак депутати звернулися з проханням забезпечити проведення у встановленому законом порядку швидкого, повного та неупередженого розслідування наведеного факту, а винних осіб притягнути до відповідальності.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!