Надвірнянці долучилися до екологічної акції “Посади дерево миру”

У рамках Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», зініційованої Міністерством екології та природних ресурсів України, висадили у сквері палацу культури Надвірнянського коледжу НТУ 45 хвойних саджанців.

До акції долучилися голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, депутати обласної та районної рад Юрій Голіней і Сергій Волошин, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, головний лісничий ДП «Надвірнянське лісове господарство» Ігор Осташук спільно зі студентами Надвірнянського коледжу НТУ.

У такий спосіб вкотре привертали увагу українців до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до непоправної шкоди, завданої довкіллю України. Це акція –  заклик до миру, та збереження рідної української землі.

Вже три роки поспіль акція «Посади дерево миру» об’єднує українців з різних куточків країни. За цей час у понад сотні міст і сіл були висаджені тисячі хвойних і фруктових «дерев миру», як символ єднання українців і пам’яті про загиблих на сході українців.

Читайте також: В Івано-Франківську вже готуються до новорічної ночі

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!