НАТО допоможе Україні у створенні Сил спецоперацій

Україна і НАТО найближчим часом досягнуть домовленості щодо співпраці у сфері створення Сил спеціальних операцій.

Про це в інтерв’ю УНІАН повідомив виконуючий обов’язки глави Місії України при НАТО Єгор Божок.

1448607056-4868

“Найближчим часом – я не хотів би забігати наперед, але найближчим часом ви побачите конкретні результати та конкретні домовленості (щодо створення Сил спецоперацій), які ми укладемо з альянсом за результатами зустрічей президента України тут, у штаб-квартирі НАТО, а також у штабі командувача збройними силами НАТО в Європі в Монсі, які пройшли в грудні минулого року”, – сказав Божок.

В.о. голови місії повідомив, що документ буде підписаний протягом найближчих тижнів в Україні. За словами Божко, взаємодія НАТО та України у цій сфері охоплюватиме широкий спектр питань, починаючи від доктринальної бази і закінчуючи конкретною підготовкою та оснащенням конкретних бійців”.

Крім того, за його словами, Україна і країни-члени Північноатлантичного альянсу також найближчим часом досягнуть домовленостей про початок проекту допомоги НАТО у відновленні Військово-морських сил.

“Ми говоримо про відновлення за новими стандартами і зразками, що, де-факто, означає формування нових ВМС”, – підкреслив український дипломат.

Відповідаючи на питання, в які часові рамки можливі відповідні домовленості, Божок зазначив, що ці проекти “орієнтуються на саміт НАТО, проведення якого заплановано у липні у Варшаві.

Нагадаємо, що в Україні створять спецназ за зразком американського “S.W.A.T”.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!