“Не голосувати за пенсійну реформу – зрадити громадян”, – прем’єр-міністр Гройсман

Сьогодні, 9 червня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся зі ЗМІ, щоб поговорити про пенсійну реформу.

“Середня заробітня плата цьог року буде становити біля 7-ми тисяч гривень. Мінімальна – 3200 гривень. Але наступного року зросте і мінімальна”, – ділиться Гройсман.

Уряди з 2006 до 2012 року послаблювали України та робили її залежною від зовнішніх факторів, зменшували незалежність і робили все, щоб її послабити, переконаний Гройсман.

“Ці люди мають нести відповідальність. Я нікому нічого не винен і буду говорити відверто. Всі, хто управляв країною останні 10 років, все що робила Тимошенко – знищувала Україну. Це продовжив Янукович. Я тоді був мером. Жодних грошей не надходило. Жодної системної реформи не було. Тільки зубожіння. Ці люди байдужі до країни. Скільки можна населенню це терпіти? Я нічого терпіти не збираюсь. Інколи треба приймати важкі рішення для того, щоб стало краще”, – обурюється очільник Кабміну.

Днями у Верховній Раді “протягували” медичну реформу. Відтак журналісти поцікавились, чи приймуть пенсійну реформу на думку Гросмана.

“Не голосувати за цю реформу – зрадити громадян. Я буду крайнім, якщо щось піде не так. Я не боюсь. Я впевнений у реформі. Я готовий нести персональну відповідальність. Спитаєте з мене. Пенсійна реформа пройде ідеально”,- підсумовує очільник уряду.

Нагадаємо, Це як сіяти зерно на асфальт: Манолій Піцуряк виступив проти медичної реформи

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!