Не завершили ремонт: на Прикарпатті діти розпочнуть навчання за межами школи

Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що у селі Красноїлля Верховинського району перший поверх шкільного приміщенння покрила пліснява. Загальноосвітній школі уже 50 років, побудована вона на болотистій місцевості, тому має тріщини та потерпає від грибка.

Під час минулого навчального року, вчителі були змушені проводити уроки у коридорах та їдальні, натомість новий їм доведеться розпочати за межами школи. Про це кореспондентові “Укрінформу” повідомив директор Департаменту науки, освіти та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Віктор Кімакович:

“Є труднощі з надходження коштів з державного бюджету, натомість, за кошти обласного, а це близько мільйона гривень, та місцевого бюджетів вдалося відновити покрівлю та зробити у школі водовідведення. Втім, до 1 вересня ремонтні роботи не завершать, тому тут доведеться розпочати навчальний процес за межами школи”, – зазначив Кімакович.

Він зауважив, що діти розпочнуть навчання у будівлі сільської ради, клубу та пришкільного інтернату Красноїлля. За словами начальника відділу освіти Верховинської РДА Василя Гуцуляка, за межами школи навчальний процес у Красноїллі розпочнуть близько 400 учнів. Старшокласники навчатимуться на другому поверсі школи.

Для початку ремонтних робіт на 1-му поверсі навчального закладу райдержадміністрація оголосила тендер. На ці роботи з держбюджету очікують 10 мільйонів гривень.

Посадовець зазначив, що грибок у Красноїльській школі з’явився три роки тому, коли біля навчального корпусу вирили котлован. Тоді ж на ремонт навчального закладу і на будівництво нового корпусу скерували кошти з держбюджету. Втім, ані ремонту, ані нового корпусу в Красноїллі досі не дочекалися.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!