Немає суміші: У Галицькому районі не посипають дороги

 Сьогодні, 3 грудня, в Івано-Франківську відбулася щотижнева нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади.

На нараді, зокрема, розглянули проблемні питання Галицького району – наповнення бюджету, борги по зарплаті медикам і освітянам. Сергій Канюка, перший заступник голови Галицької РДА, розповів про успіхи і проблеми.

“Наразі у нас 107 мільйонів надходжень до бюджету, це 108 % від запланованого. Бюджет нами виконаний, питань тут немає. А вільні залишки і перевиконання – 5 мільйонів – ми спрямували на виплату зарплат нашим бюджетникам. Таким чином ми повністю погасили борги за жовтень. Маємо ще виплатити 8 мільйонів до 8 грудня, і тут півтора мільйона не вистачає медикам. А незабезпеченість до кінця року становитиме 12.5 мільйонів”, – сказав Сергій Канюка.

Він додав, що газ і дрова на зиму закупили, а от суміші для посипання доріг немає взагалі.

“Центральну дорогу ще якось посипаємо. А от місцеві шляхи підсипати геть немає чим. Через це є проблеми з підвозом дітей до шкіл, наприклад”, – додав посадовець.

Нагадаємо, у Франківську комунальники майже готові до зими

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!