У Франківську Правий сектор проти призначення Ростислава Микитюка (Голос Майдану) начальником управління молоді та спорту ОДА. Нагадаємо, що на громадських слуханях, які відбулися кілька днів тому, вони підтримували Мирослава Карабіна (діючого на той момент керівника управління).
“Насправді Карабін є професійним спортивним менеджером, а Микитюк – лише піар-менеджер. Не думаю що в Микитюка є так само багато, як у його суперника на посаду, зв’язків і досвіду щоб розвивати в області спорт», – заявляє лідер Правого сектору Василь Абрамів.
На його думку, у призначенні Микитюка є зацікавлені представники двох одіозних політичних сил Прикарпаття, які перебувають при владі і планують знову йти на вибори. «Мирослава Карабіна добре знаю, багато спілкувався з ним під час революційних подій, – продовжує Абрамів. – Тоді він неодноразово, при потребі, сприяв Правому сектору. Крім того відправляв своїх хлопців на Майдан у Київ, за що Чуднов сказав йому написати заяву на звільнення. Він робив внесок у Національну революцію на відміну від Ростислава Микитюка, який, подібно опозиції в Києві, займався забалакуванням Майдану ослаблюючи його».
За словами Василя Абраміва, громадське слухання внесло розкол у спортивне середовище Івано-Франківщини. А показовим є підтримка висловлена Микитюку знаним спортсменом міста Віталієм Меріновим. «За весь період Революції ні Мерінова, ні його людей неможливо було побачити на Майдані – навіть в час, коли все місто очікувало приїзду “тітушок”, їх не було серед революційної молоді, – зауважує лідер Правого сектору. – Натомість бачили Віталькових вихованців у “громадській охороні” колишнього начальника міліції Фелика, а також їх було виявлено при невдалій спробі влитись в ряди Правого сектору. Окрім того, в групі підтримки, я бачив представників спортивних “групіровок”, – “оспешників”, “буровських”, “меріновських”, які займаються охороною, “тримають” спортивні клуби, в певний час працюють за гроші. І їх, деякі не чисті на руку політики, використовують у своїх партійних інтересах».
Загострення ситуації на цьому «збіговиську», – вважає Абрамів, було недоцільним. Мовляв, на противагу боксеру в минулому Карабіну треба було ставити молодого і перспективного спортсмена, а не «Ростислава Микитюка, схильного до вживання спиртного».
Крім цього, Абрамів висловився негативно і в бік Координаційної ради. «Координаційна рада мала б зайняти позицію наглядової ради, а не «садити себе в крісла», чим всі «досягнення» Майдану можуть й закінчитися, як у 2004-му! – підсумував він. – Інакше дайте відповідь – кому належатиме функція громадського спостерігача за діяльністю влади!?».