Футбол. ФК “Перегінське” на “Русі” здобуває Кубок Івано-Франківщини-2014

• 24 серпня в День Незалежності України в обласному центрі Прикарпаття на стадіоні “Рух” відбувся фінал Кубка Івано-Франківської області з футболу 2014 року. У вирішальному двобої вперше зіграли дві команди, які представляють Рожнятівський район, – ФК “Кроно-Карпати” (смт. Брошнів-Осада) та ФК “Перегінське” з однойменного селища.

Номінальним господарем поєдинку виступлять брошнівчани, втім у ФК «Перегінське» цього святкового дня була дуже потужна підтримка. Окрім власного фан-клубу, підтримати земляків приїхали сотні шанувальників футболу. Відтак центральний ярус стадіону «Рух» був заповнений вщент.

Сам фінальний поєдинок проходив за ігрової та територіальної переваги ФК «Перегінське». На самому початку матчу гості забили швидкий гол. Відзначився досвідчений Микола Лазорик. Надалі гра точилася переважно у центрі майданчика, втім, гостріше виглядали все ж «перегінці». Власне, вони й подвоїли свою перевагу. За кілька секунд до перерви влучного удару завдав Віктор Данищук.

Другий тайм пройшов на зустрічних курсах. Проте за сім хвилин до завершення основного часу «Кроно-Карпати» відіграли один гол. Відзначився Юрій Романишин. На більше поточного лідера чемпіонату області не вистачило. У підсумку ФК «Перегінське» виборов перемогу з рахунком 2:1, здобувши цьогорічний кубковий трофей Івано-Франківщини.

• Кубок Івано-Франківської області. Фінал.
    ФК “КРОНО-КАРПАТИ” – ФК “ПЕРЕГІНСЬКЕ” – 1:2 (0:2)
    Голи: Романишин (83) – Лазорик (1), Данищук (45),

ФК “Кроно-Карпати”: Атаманчук, Басараб, Боришкевич, Громоляк, Драган (Кузьмин, 61), Кущецький, Перепічка,Покачайло (Качак, 75) , Романишин, Третяк (Ляхович, 46), Януш.

ФК “Перегінське”: Макогон,Іванишин, Веприк (Оринчак,72), Веретко, Гребінський, Данищук, Корнута (Вірстюк, 75) Курташ, Лазорик, Локатир С., Стоцький (Ковальчук, 82).