Вбиратися по-гуцульськи, малюватися по-японськи

  • Минулий тиждень для франківчанок, які цікавляться модою та довколамодними тенденціями, був особливо вдалим. Дизайнерка Любов Чернікова презентувала авторську колекцію одягу у стилі етно в КМЦ «Є», а у нічному клубі «Палада» розповідали про історію моди, зачісок та макіяжу.

    Колекція молодої франківської дизайнерки Любові Чернікової «Гуцулка Ксеня», виконана із використанням етнічних мотивів, вразила своєю ужитковістю. Якщо українським дизайнерам, які працюють у стилі етно, часто дорікають тим, що їхній одяг нагадує музейний і не пасує до носіння на щодень, то Черніковій вдалося створити напрочуд сучасну і функціональну колекцію. Це 20 костюмів, серед яких чоловічі ансамблі, жіночий верхній одяг, сукні та сорочки. Окремо було представлено і кілька виробів з дитячої колекції, основним акцентом якої стали сукні та сарафани, зроблені із шотландки.

     

    Для створення колекції дизайнерка використовувала виключно природні матеріали. Довгі сорочки з льону, сукні із вовни, оторочені натуральним хутром жіночі кожушки. Весь одяг оздоблений ручною вишивкою та розписом по тканині. А родзинкою колекції стали яскраві намиста, зроблені за давньою технікою войлоковаляння. Стежте за афішами у КМЦ «Є» – Любов Чернікова регулярно проводить тут майстер-класи з войлоковаляння для дорослих та дітей.

    На вечірці у «Паладі» демонстрували вже готові жіночі образи, на створення яких організатора заходу – салон краси «Beauty» – надихали різні історичні епохи, стилі та національності. «Напередодні Новорічних свят кожна жінка задумується над тим, якою їй бути у святкову мить, який стиль одягу обрати, який робити макіяж та зачіску. Ми хотіли показати еволюцію стилю жіночої чарівності від Єви до сучасної леді і допомогти жінкам обрати свій неповторний стиль», – пояснює директор салону Надія Ногач.

  • Організатори свята зробили акцент на зачісках та макіяжі, а костюми, зшиті вручну, стали радше доповненням до образу. Поки моделі демонстрували різноманітні стилі та епохи, присутнім розповідали цікавинки з історії формування цих стилів, про зародження і розвиток косметології та перукарського мистецтва. Під відповідну музику на сцені з’являлися Єва, давня єгиптянка, грекиня, арабка, японська гейша, француженка 18-го століття та француженка, вбрана у стилі ампір, «стражденна діва» початку минулого століття, хіпі, жінка-вамп, дівчинка-тростинка, прихильниця стилю диско та сучасна бізнес-леді.

    «Ми не намагалися відтворити культуру певної країни чи епохи, а хотіли наблизити її до сучасності», – каже Надія Ногач. Відтак цим показом глядачам продемонстрували, як, використовуючи стилі різних епох, можна вигадати новий сучасний костюм, який разом з відповідним макіяжем та зачіскою створить неповторний жіночий образ.

    Наталка ГОЛОМІДОВА

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

    One thought on “Вбиратися по-гуцульськи, малюватися по-японськи

    1. Круті костюми і особливо зачіски!!! Молодці!

    Comments are closed.