Як правильно організувати весілля?

  • Після Великого посту в Україні починається сезон весіль. Наречені, їхні батьки, родичі та друзі поринають у непрості організаційні клопоти. Адже треба і ресторан замовити, і тамаду запросити, і святкове меню скласти, придбати обручки, весільну сукню, організувати фото-, відеозйомку, прикрасити забаву феєрверками та врахувати ще безліч дрібниць. Отож, щоб всі ці клопоти стали для вас втіхою, фахівці погодилися дати декілька порад.

    Обряд без нареченого

    Чи не найбільше часу в молодої забирає вибір весільної сукні. За народними прикметами, наречений не повинен бачити весільне вбрання коханої до шлюбу, тому вибір сукні – це особливий момент у підготовці до весілля.

    Ольга Краснопольська, власник весільного салону “Тамара”, каже, що зараз весільні плаття шиють у різноманітних фасонах – на будь-який смак. Зокрема, новинкою стали сукні з підвищеною талією у стилі “ампір”. Але остаточний вибір сукні залежить від уподобань, зросту та фігури нареченої.

    Звісно, наречена прагне, щоб її сукня була єдиною і неповторною. Саме для таких клієнток в івано-франківському салоні “Тамара” створені спеціальні каталоги. Більше того, досвідчені працівники салону шиють сукні за ескізами та побажаннями клієнта. “Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом і звертаємо увагу не тільки на сукню, а й підбираємо нареченій цілий ансамбль. Адже поганими аксесуарами можна все зіпсувати. І навпаки -­ виправити плаття розкішними додатками”, ­- запевняє власниця салону.

    Крім того, сукні й аксесуари салону “Тамара” відзначаються високою якістю і гнучкими цінами – від тисячі до шести тисяч гривень. “Якщо ціна сукні, яка сподобалася, надто висока, то можливі альтернативні варіанти, – розповідає пані Ольга. – Наприклад, одне й те саме плаття можна пошити з дорожчим мереживом, а можна з дешевшим. Тобто це вже буде індивідуальне замовлення на ту суму, на яку розраховує клієнт”. Пані Ольга запрошує дівчат просто прийти і поміряти сукню, адже у весільному салоні “Тамара”, на відміну від інших салонів, примірка безкоштовна.

    Важливо зафіксувати

    День весілля минає швидко. Та хочеться якось зберегти ці важливі, яскраві миті життя. Тому професійна фото- та відеозйомка завжди користується попитом. Часто молодята не можуть точно сформулювати, чого хочуть, тож багато залежить від професіоналів-операторів. Ті мають не просто зняти весілля, а допомогти щасливій парі пережити цей день, назавжди зберігши найкращі спогади.

    Для прикладу, Вадим Манжул, керівник студії «PROFI», каже: “Ми не знімаємо просто весілля, ми знімаємо весільне кіно. Воно не завжди є документальним, інколи там є і художні моменти, де молодята виступають у ролі акторів. Є багато моментів, де розігруються цікаві сценки. Інколи, як і в фільмах, ми знімаємо по декілька дублів”.

    За словами пана Вадима, професійний оператор перебуває поза всіма подіями й не повинен занадто втручатися у весільний процес: “Він має за всім спостерігати збоку, не фамільярничати з людьми, не фліртувати з дівчатами”. Професійна відеозйомка коштує від 1900 до 2500 грн.

    Ваблять вогні

    Зважаючи на всі передвесільні турботи, люди часто недбало ставляться до вибору феєрверків. При такому ставленні вогні, у кращому разі, можуть не спрацювати, у гіршому – можуть нашкодити, а то й когось поранити. Тому Володимир Кашелко, власник магазину “Золотий дракон”, радить купувати їх у спеціалізованих крамницях, які мають необхідні дозволи та ліцензії на використання піротехніки.

    Фахівці з магазину “Золотий дракон” готові допомогти молодятам зробити їхнє свято незабутнім. “Ми надаємо весь спектр послуг з доставки, встановлення та організації пірошоу. Пропонуємо найрізноманітніші піротехнічні засоби для використання їх на вулиці, в приміщенні, на землі і в повітрі. І головне, гарантуємо абсолютну безпеку”, ­- каже пан Володимир.

    Отож, напередодні весілля ще раз все обдумайте, розпишіть сценарій до дрібниць, прислухайтеся до порад фахівців. І тоді тривала підготовка завершиться справжнім святом, яке молодята не забудуть ніколи.

    Марія ГАВРИЛЮК

  • Як вибирати обручки

    Обручка – найважливіший атрибут вінчання. Впродовж віків вона була символом вірності і любові. Звичай одягати обручку на безіменний палець прийшов до нас від давніх римлян, які вірили, що саме в цьому пальці пульсує “vena amoris” (вена любові), яка прямує просто до серця. “До купівлі обручки треба хоч трішки підготуватися, – каже Роман Резник, директор мережі ювелірних магазинів “Камея”, “Zarina”. – Адже іншої такої нагоди не буде і не повинно бути”. Пан Роман погодився проконсультувати наречених, як правильно вибрати обручку.

    Форма

    За його словами, форма обручки залежить від форми рук. “Делікатній, стрункій, з ніжними руками нареченій пасуватиме тоненька обручка, можливо, оздоблена одним або кількома коштовними камінчиками. Натомість пишнотілій панні пасуватиме масивний перстень з великими каменями. Не забуваймо, що надалі обручку носять з іншими перснями і вона на їхньому фоні повинна бути найвиразнішою”, – радить фахівець.

    Дизайн

    Сьогодні дизайнери пропонують персні оригінальних форм – як з одним камінчиком, так і з химерними композиціями з каменів, огорнутих дорогим металом. Можна вигравірувати імена молодят на внутрішньому боці обручки. Цей напис приємно здивує родину, друзів і стане своєрідним тотемом, установкою на все життя. Розуміємо також, що перстень нареченого може відрізнятись. Як і чоловік, він буде стриманим, лаконічним, але вагомим. Перед тим, як купувати вподобану обручку, пан Роман радить декілька разів її вдягнути і зняти. “Вам зручно – вона ваша!”, – каже він.

    Метал

    Звичайно ж, найпопулярнішими є золоті обручки. Зараз вже багато хто вибирає платину – найчистіший, але і найдорожчий метал. Розрізняють золоті прикраси 750, 585, 375 проби. Нові ювелірні тенденції пропонують персні з білого золота. “Новинкою в дизайні ювелірних виробів, – говорить Роман Резник, – є прикраси з дорогоцінних металів однієї структури, але різних кольорів. Наприклад, поєднання в одному білого, жовтого і червоного золота виглядає просто чарівно! А обручки з діамантами завжди поза конкурсом!”

    Ціна

    Щодо ціни обручок, то пан Роман радить не купувати за принципом: найдорожча – найкраща. “Маю попередити вас, що ціна обручки – це мінлива величина. Беремо до уваги багато складників. Це – проба металу, дизайн і його ексклюзив, коштовність каменів і, звичайно, – гаманець. Якщо ці деталі сходяться докупи – ви власники чудових, єдиних і неповторних ваших обручок”, – говорить ювелір.

    На правах реклами

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

    One thought on “Як правильно організувати весілля?

    1. Стабільно! Розраховується одне, виходить зовсім інше. Гуляють довго, живуть разом немало, плани “вище криші”, женяться….. розводяться за місяць. Ми плануємо, Бог керує!!! Ваші плани без Бога, 100% ви пропащі люди.

    Comments are closed.