Хто стріляв у ракетній шахті?

  • Син колишнього першого заступника мера Івано-Франківська на суді заперечує свою причетність до вбивства свого приятеля.

    У Богородчанському районному суді минулого тижня було продовжено розгляд кримінальної справи за звинуваченням 29-річного Андрія Ониськіва у вчиненні навмисного вбивства.

    Нагадаємо, що наприкінці березня минулого року у покинутій ракетній шахті на території колись секретного військового містечка у Богородчанському районі було виявлено вбитим 26-річного мешканця Івано-Франківська Михайла Слободяна. Смерть йому була заподіяна пострілом з вогнепальної зброї в потилицю, куля пройшла навиліт.

    За підозрою у скоєнні злочину тоді було затримано 28-річного підприємця Андрія Ониськіва – сина колишнього першого заступника міського голови Івано-Франківська Богдана Ониськіва. Восени минулого року матеріали справи передані до суду.

    У ході судового слідства наразі відбувається допит свідків у справі. Як стало відомо, у п’ятницю, 28 січня, в суді давали свідчення водії таксі, яким у день убивства користувався звинувачений у вбивстві Андрій Ониськів.

    За версією обвинувачення, фігурант кримінальної справи під надуманим приводом запропонував своєму молодшому приятелеві, з яким мав фінансові справи, поїхати разом в іншу область. Дорогою він завіз товариша на територію запустілих приміщень колишніх військових об’єктів, де застрелив і заволодів його мобільними телефонами та ключами від його автомобіля. Згодом автівку убитого він спалив на польовій дорозі в Тисменицькому районі, а повернувся до Івано-Франківська, скориставшись таксі. Мотивом злочину, як стверджує обвинувачення, був грошовий борг.

  • На суді Андрій Ониськів визнав, що був знайомий із Михайлом Слободяном, але заперечив свою причетність до вбивства приятеля. Адвокат підсудного звернув увагу суду на допущені, на думку сторони захисту, порушення процедури розкриття цього злочину, зокрема несанкційоване використання технічних засобів оперативними працівниками міліції для прослуховування телефонних розмов. Роз’яснити всі спірні моменти суду повинні співробітники карного розшуку, які проводили оперативні заходи. Їх було викликано як свідків на наступне судове засідання.

    “ГК” продовжує стежити за перебігом цього судового процесу.

    Б.С.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!