Норвакс

Літопис Галицький

«На зустріч з Олегом Тягнибоком прийшло кілька сотень іванофранківців. Свою аудиторію під час виступу Тягнибок визначив, як “Свобода” і кілька шпійонів”. Зал філармонії був заповнений переважно людьми поважного віку та місцевими партійцями.

Свій виступ головний “свободівець” вже звично почав з того, що в Україні є дві основні проблеми: зовнішня проблема – московська агресія, і внутрішня проблема – олігархат, який контролює владу і український бізнес… За його словами, олігархат – це триголовий змій, який має кошти кримінального походження і безпосередній вплив на владу. Тягнибок додав, що нинішня Верховна Рада хоч не складається з олігархів, але служить їм».

(kurs.if.ua, 16 вересня 2018 року)

У рік 7 526 [2018]. Закликали того року до города галицького богатиря [свободного], аки каса в макдональдсі, та не особливо зайнятого трудами [політичними] Олежка Вищого на прозвисько Тягнигорошко. Бо перетворилася дрібонька гідра [корупції] тутешня на страшного змія зеленого, аки [бакси] заморські, триголового Олігархата, і безсилими були геракли місцеві, щоб подолати потвору сю, що людей [простих] галицьких вельми примучувала.

Вийшов тоді з ради верховної богатир Тягнигорошко походом [передвиборним], прихопивши з собою старих побратимів своїх [кривецьких] Верниборга та Крутибабки, та пішов лісами дрімучими [з хатками] на курячих яйцях, трубах газових, електростанціях теплових та фабриках шоколадних, Бабку-Юльку на прозвисько Кістяний [Каблук] старанно обминаючи та від Ринатчика [Невмирущого] вміло шифруючись.

Коли ж зайшов він до города галицького, то довго ходив поміж сотень членів [партійних], брав їх у руки та своїх впізнав, трьома пальцями розмір [патріотизму] відміряючи і хреста тверезості цілувати примушуючи. І були ж серед них перебранці та шпійони [різні] – хтось в кікіморах укропних, хтось серце [батьківщинське] надірване і червоне під вишиванкою ховав, аки штірліц, а один взагалі не з нашого села [був].

Хоч засмучений вельми був великий та [високий] богатир свободний Олежик не прополотою нивою своєю [електоральною] в городі галицькому, але зглянувся він на страждання непомірні через змія триголового Олігархата народу [простого і довірливого] від Опришівців до Вовчинців, а від Пасічної аж до Угорників, та відкрив їм, аки Америку, книгу [істин] Вікіпедію та прочитав звідти одкровення, що сховані [споконвіку] були в мережі інтернетній.

Коли ж, від читання втомившись, задер свою голову догори, то уздрів над собою [три пащі] драконячі, та не напудився зовсім, а витягнув заздалегідь приготовлені [три пальці] свої та надавав щолбанів, аки Балда попові, кожній голові кримінального Олігархату [триголового], та й якнайдальше від нього утік, аки заєць [із качки], несучи в собі яйце з голкою, на кінчику якої смерть змія страшного захована, поки той [не проснувся]. Коли ж вернувся до ради верховної богатир [свободний] Олежик Вищий, то до ланца владного звично припнувся, на лапки задні став і знову [служити] почав…

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!