Норвакс

Літопис Галицький

«Володимир Зеленський з командою відвідав Івано-Франківськ у рамках концертного туру. Як стало відомо, колектив вже протягом кількох років традиційно проводить соціальні концерти для незабезпечених жителів міст, де проходять їхні заходи.

Володимир Зеленський заявив, що якщо б сьогодні з’явилася чесна людина, яка б сказала, що зможе закінчити війну, то він би взагалі не пішов в президенти. «Але ми всі повинні розуміти, що це війна і вірити, що ми переможемо тільки тоді, коли Крим і Донбас повернуться в Україну»,- зазначив він та додав: «Я збираюся залучити до вирішення цього питання країни Будапештського меморандуму та Сполучені Штати Америки».

(www.0342.ua, 10 лютого 2019 року)

У рік 7 527 [2019]. Скучно [було] того року в городі галицькому, бо колядки кошулинскі одлунали [на всі] тягнибоки по ліфтах недосвячених, ігрища придорожні у заляпай біг-морди [передвиборчі] набридли, висуванець коломойський, князь гори буковельської Александер Яш на прозвисько Великий Будун, за звичаєм давнім, бабок [ще давніших] на лижах катав, лижників приблудних на бабки [між трьох сосен] розводив і невтомно з Гідрою Корупції боровся укропом своїм [пухнастим], самовисуванець коломийський Юлій на прозвисько Переплут Електоральний камуфляж свій маскувальний, аки личину [кікіморську], на фронт народний скинув та у припорошений костюм вертепний [із косою] перебрався, до смертного бою готуючись, а добра баба Улія на прозвисько Заклинателька Газу хитрі [фокуси] показувала – на рідні села передастами різними при нагоді [бабло] переплачене за газ оддавала, а воно до неї назад [автобусами] поверталося.

І не було ж кому розвеселити, аки славну Україну, незабезпечених [телевізорами] жителів города галицького, які пилесоса боялися, плитки газової не включали і [кожного] іншого приладу побутового, що цифри на лічильнику наганяє, і на виборах [кожних] за тих, кого треба, голосували. Аж об’явився, аки попелюх на балу [казковому], перед боєм курантів новорічних, вискочивши, аки петарда з табакерки, з усіх екранів [голубих], воєвода квартальний, клоун дільничний та [утішитель] хатній Вальдемар на прозвисько Слуга і Гегемон.

І говорив він ротом своїм безкорисливим на концертах соціальних [задурно] про речі вельми смішні та важливі, а зі сцени зійшовши, продовжував відкривати [порожнину] свою ротову та слова промовляти і жарти видавати, але з тих дешевших, що не [про хохлів] та не із казни кацапської проплачені. Ходив же Вальдемар по [всіх] кварталах, дільницях, хатах та кімнатах [сміху] і ніде не знаходив людини чесної, без фальшивого гриму та маски політичної, поки не побачив себе у дзеркалі [кривому], і влупився же він головою в свічадо се, і смішно вельми [лоба] потер, сценарій, аки меморандум будапештський, згадав, щось сказав по-мадярськи  і одразу полинув, аки голуб мироносний, [залучати] усіх, кого треба, та війну закінчувати.

Так би й літав Вальдемар, аки [цирк] Монті Пайтон, то на острови британські повз шпилі солсберецькі, то на болота кремлівські із карликом Пу [на рівних] поговорити, а то в далі заокеанські про всяк випадок [аж] два рази, поки не примелькався Великому Бе у горах швейцарських, і той не виключив [свій] телевізор.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!