Норвакс

Літопис Галицький

“За відмову балотуватися у Президенти народному депутату Юрію Тимошенку пропонували хабар двоє громадян України, один з яких – голова однієї з політичних партій… Затриманим на спробі дати хабар Тимошенку є голова “Партії захисників України” Тарас Костанчук.

…кандидат у президенти України Юрій Тимошенко розповів, що його намагалися підкупити 13 разів, щоб він зняв свою кандидатуру з виборів. Також він повідомив, що перед тим, як запропонувати хабар, йому погрожували.

“Мені погрожували, якщо я не прийму їхню пропозицію по-хорошому, то вона може закінчитися дуже погано. В останні дні ми сидимо з закритими жалюзями у квартирі, щоб дожити до цього дня (виборів, – ред.)”, – сказав він”.

(https://kurs.if.ua, 7 березня 2019 року)

У рік 7 527 [2019]. Ходив того року із города коломийського дорогами, [щедро] припорошеними, походом виборчим аж до самого города стольного мужньо та [сміливо], аки цісар римський на день десантника, в камуфляж [парадний] та тільняшку загорнутий, воєвода-ізгойник Юлій на прозвисько Безстрашний [ЮВТ]. Мав же він мету світлу та ясну для всіх, хто фамілію його красномовну прочитати умів разом [із ініціалами], та збирався славний Юлій Володимиркович подолати [усіх] своїх супротивників, аки герой телевізійний, та вийти [на прю] з князем київським Петронієм Першотурним, та поразити його [прозвиськом] своїм грізним та вельми імпічментним.

І мали страх великий навіть бояри його однопартійні у раді верховній перед [парашутистом] сим Юлієм, що вискочив, аки козачок засланий [із фонтану], та відігнали його подалі від фронту народного, щоб не потрапити випадково [під руку] його гарячу та на заробітках чужоземних натруджену, а вся рать княгині-ізгойниці Улії на прозвисько Розпущена [Коса] здригалася та сивіла, аки портрети Петронієві, коли чула, як проростає волосся [довге] на голові його, а там, де не треба, осипається.

І приходили до нього з усіх країв чорноземних, від усіх морів [чорних] та полів причорноморських, аки три царі, але числом [дванадцять], фермери одеські та приносили йому дари неміряні, і приймав він їх з вдячністю, аки [заставу] дорогоцінну, та сили все більше, аки Самсон патлатий, набирався.

Та паче всього налякалися походу [звитяжного] воєводи-ізгойника Юлія захисники партійні землі руської, бо [схема] оборони давно вже накатана була, і люди з фамілією такою того року [свині] китайської ніяк у неї не вписувалися. Послали тоді до нього гінця із далеких країв заморських преподобного Тарасія на прозвисько [Баблонос] Тринадцятий, що дружину свою проміняв [по-козацьки] та на пляжі покинув, але схопили його опричники князя Петронія попід руки [недозасмаглі та кинули у темницю холодну.

Стали ж пояснювати воєводі Юлію, що він [умом] оскудіє вельми, коли не втямить, що в два рази більше йому принесли [по-хорошому], а як не зробить, що звелено було, то по-поганому буде вдвічі дешевше, а по-соціалістичному — [взагалі] у чотири. Та не убоявся погроз сих Юлій на прозвисько Безстрашний, [засідку] темну та підступну зробивши, закрився на ключ та защіпку залізну, [жалюзі] всі опустив, світло всюди вимкнув і майже не дихав, та сидів у коморі, а [косу] свою надворі тримав, нових баблоносів до схрону свого приманюючи та дня судного перед днем [дурня] дожидаючи.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!