Норвакс

Літопис Галицький

«Олександр Шевченко зазначив, що йому “все сподобалося на інавгурації”.  “Він – об’єднавчий фактор. Не хочу, щоб нас ділили на чорних, білих, голубих, зелених. Хочу, щоб ми були всі однакові”, – сказав Шевченко.

За прогнозом нардепа, позачергові вибори швидше за все відбудуться у неділю, 21 липня.  Шевченко не захотів прогнозувати, скільки відсотків на виборах набере партія Зеленського “Слуга народу”. “Я що екстрасенс, чи шо? Я бажаю набрати йому 100%. Скажу чесно, що не бажаю Блоку Петра Порошенка набрати жодного відсотка”, – сказав Олександр Шевченко.  І додав, що хоче, аби “до кінця прибрали порох з наших осель”.

(kurs.if.ua, 20 травня 2019 року)

У рік 7 527 [2019]. Усе сподобалося того року [в городі стольному] воєводі коломойсько-буковельському Александеру Яшу Великому Будуну на прозвисько [Пророк] Стопроцентний, бо уздрів він на коронації біля ради верховної знамення [пророчі] для володаря всієї Русі [телеканальної] та вождя серіального Зєлі, що нарікся князем Володимиром Простим і Невеликим та на престолі київському на підставочку [перед трибуною] став.

Возрадувалося тоді серце оборонця та обранця [народного] і землі галицької воєводи коломойсько-буковельського Александера на прозвисько Депутат [від БПП], коли злетів, аки рейтинг політичний, сей клоун квартальний Зєля над доріжкою червоною, [надійно] за технологіями космічними скотчем [двостороннім] до бруківки прикріпленої, та поцілунком фартовим у лисину блискучу свій шлях до влади [князівської] освятив. А слідом за ним злетіла, аки птах коломойський із гнізда [тель-авівського], ксіва його президентська із подушечки красної в руках солдатських та, усіх [порохів] у польоті позбувшись, на місце своє повернулася.

І було ж [видіння] воєводі коломойсько-буковельському Александеру, що після веселих селфі інавгураційних, поправляння [краваток] та інших самозадоволень тілесних поставали [якісь] рядочком у позах струнких та мундирах генеральських і слугам народу честь свою віддавали, аки діви [непорочні] у вальгаллі варязькому, а ще він інші уздрів картини блаженства райського та загробного, аки після [розпуску] ради верховної, не тільки для себе, але й кожного брата-депутата свого [рідного], та сороміцькі вони вельми були.

І надивившись на весь сей [фактор] об’єднавчий, переповнився великим чоловіколюбством до усіх зелених, голубих та фіолетових [в крапинку], воєвода коломойсько-буковельський Александер на прозвисько Бойова Вєртушка, бо одкрилася йому істинна [суть], що однакові всі навколо князі та бояри партійні, лиш підставочки [політичні] в кожного під трибуною різні. І прорік сей пророк та мольфар карпатський хвалу та осанну [усім] однаково грядущим слугам народним та благословив їх на труди праведні [стопроцентно], руки свої почергово до неба возносив та з розвороту ногою розмахував, і тільки [блок] барижного князя Петра Шоколадного прокляв пророцтвом [нульовим], аки кидалу безпредєльного, а тоді пішов до гори своєї буковельської та став до самого [кінця] порохи на підйомниках вугільних, справах кримінальних та інших оселях своїх протирати, аки штани свої [ще два місяці] у раді верховній.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!