Норвакс

Літопис Галицький

“Вранці 22 травня дружина міського голови Оксана Марцінків оприлюднила фото чоловіка, який вирушив на роботу велосипедом. Світлини “перша леді” зробила з балкону своєї квартири. “Власним прикладом”, – підписала пост Оксана Марцінків та доєднала тег #ровером_нароботу.

Як відомо, в останні дні українські політики активізувалися у рекламі велоруху. Мер Києва Віталій Кличко приїхав двоколісником на інавгурацію нового президента, а лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко за допомогою ровера дістався на консультації з Володимиром Зеленським щодо розпуску парламенту.

Нагадаємо, міський голова живе в районі торгового центру “Панорама плаза”.

(galka.if.ua, 22 травня 2019 року)

У рік 7 527 [2019]. Збирався того року на роботу свою, аки у похід [достроково] виборчий, лицар свободний Руслан-Марципан на прозвисько Зразковий Піонер, поїв же він і [в шапці] був, тож замислився вельми, який би іще [гарний] приклад народу своєму подати, бо ж і їжа його була  корисна та здорова, аки попа [в інстаграмі] кардашьян, і шапка з тканин натуральних та екологічно [правильних], без хутра звіра дикого, невинно убієнного.

Хотів же Руслан-Марципан [більше] користі із самого ранку дорогою на роботу свою людям усім принести, тож вийшов він із хоромів своїх [на бульварі північному] із наміром благим популяризувати у городі галицькому [велорух], що вельми трендовий був у політиці телевізійній, та осідлав же він коня свого педального, [усі] справи свої вельми важливі до кишені задньої ввіпхавши, і в дорогу далеку [вся] дружина його на балконі смартфоном своїм проводжала і хештег напутній на щастя, на долю [у фейсбуку] поставила.

І казали тоді лицареві [свободному] Руслану-Марципану, що ради блага комунального та зручності інфраструктурної, лучче було би, за звичаєм давнім, на катку [асфальтному] зайвий раз улицями городськими по околицях прокататися, та не було того року [тендера] підходящого на ремонт ямковий йому по дорозі, та й дороги всі в центрі бруківкою [хтось] позакладав і в’їзд поперекривав.

Тож понісся, аки на крилах амфетамінових, лицар свободний, аки вітер [у голові], Руслан-Марципан на транспорті двоколісному, аки правдивий [слуга народу] свого, тільки булавою не жонглював по-квартальному, обганяючи увесь транспорт [комунальний], що з Пасічної, Позитрону та Баму до базару центрального купу людей возив, і бачив він [скрізь] пасажирські лиця [щасливі та задоволені] в нових автобусах турецьких та у вживаних тролейбусах шведських і заспані очі водіїв [із сіл приміських], що блимали на нього сердито, аки на жлоба, що [шість гривень] зажав і під колесами пхається.

І прибувши на місце, припнув Руслан-Марципан [надійно] коня свого Роверанта, щоб не вкрали його злодії із [хоромів білих], та замислив на другий раз перенести роботу свою, аки адміністрацію президентську, до [панорами плази] якоїсь або до чебуречної біля базару, щоб пішки ходити по доріжці червоній, і щоб хрести [тверезості] попри дорогу стояли, і освячений ліфт возносив його на місце [робоче], а по дорозі ще й лисого когось на щастя поцілувати.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!