Норвакс

  • Літопис Галицький

    «Впродовж тижня на сайті та в наметах тривало голосування за кандидатів до Верховної Ради України від команди Руслана Марцінківа. За їх результатами це стала секретар Івано-Франківської міськради Оксана Савчук.

    За результатами інтернет-голосування і кількістю голосів у наметах Оксану Савчук підтримали 1078 разів. У її найближчого конкурента – депутата міської ради Романа Марцінківа – 911 голосів, пише “Галка” з посиланням на прес-службу міського голова Руслана Марцінківа.

    “Дякуємо Вам за активну участь та підтримку. Зі свого боку ми подаємо кандидатуру Савчук Оксани політраді ВО “Свобода” на затвердження та звертаємося до націоналістичних політичних сил про підтримку нашого кандидата!” – пише мер.

    (galka.if.ua, 31 травня 2019 року)

    У рік 7 527 [2019]. Зібралися того року в городі галицькому лицарі [свободні] Руслан-Марципан, Роман-Марципан та вся інша їхня братія єдиновірна, рідна [і двоюрідна], і сестра їхня Ксеня на прозвисько Секретариця Міськрадівська та розклали [за давнім звичаєм] виборчим на усіх улицях городських намети свої [трипальцеві], акаунти свої на сайтах за командою марципановою оновили, бо обрати їм треба було [серед себе] найдостойнішого для ради верховної на місце святе та поки що [свободне].

    Повелів же того року князьок [невеличкий] київсько-коломойський Зеля на прозвисько Просто Володимир прислати [йому] до города стольного луччих людей із усіх городів руських, бо всі старі князі та бояри парламентські попсувалися і вельми [розпущені] стали, і знову почали на полях [електоральних] трудитися писарі штабні, воєводи партійні списи виборчі гострили та [нові назви] для полків своїх придумували, розправляли вицвілі хоругви та бігборди придорожні з гаслами заїждженими, аки коні половецькі, та [на щит] піднімали лицарів доблесних та легковажних із обличчями новими під старими [політичними ]заборолами поіржавілими.

    І дивився лицар свободний Руслан-Марципан на дружину свою, аки в дзеркало [політичне], і бачив вельми багато мужів ні [достоїнством] гідним, ні рейтингом видатним не обділених, і не міг собі дати ради із сим вибором трудним. Тоді позбігався весь [електорат] свободний до наметів партійних і на сайт інтернетний сотнями ломанувся, аж [сервери] його затрусились та відвідуваність зашкалила, та, уздрівши [лице нове] із прізвиськом вельми знайомим, що з усіх парканів на агітках свободних світилося, став підтримувати [раз за разом] лицаря свободного Романа-Марципана, мужа праведного та благодатного, що [майна] мав так багато, аж [інвестиціям комунальним] в оренду віддавав, де мала долю свою немалу його свободна сестриця-секретариця [Ксеня].

    Втішилися вельми у штабі партійному, що зекономити вдасться на поході [виборчому] брата свободного Романа-Марципана, бо на старих щитах тільки слово одне [в імені] поміняти прийдеться, та згадала раптом братія про цінності [сімейні], праматір роду людського, берегиню традицій народних та інші [фішки свої] консервативні, та передали, аки майно у оренду, право на похід тогорічний [єдиній] своїй сестриці-секретариці Ксені і підтримали її [ще більше] разів. І від підтримки такої кріпкої затвердилася Ксеня, аки статуя свободна, і факелом високо піднятим виборчий путь [собі] осіяла.

    НОРВАКС

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!