Норвакс

Літопис Галицький

«Насалик погодився на бій без правил з топ-менеджером “Нафтогазу”. Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик погодився на пропозицію керівника газового дивізіону НАК “Нафтогаз України” Андрія Фаворова “вирішити спірні питання” на боксерському рингу. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Я готовий зустрітися з Вами на рингу… Викликаю Вас на “чоловічу розмову” – бій без правил. З місцем і часом визначимось”, – написав Насалик. Міністр енергетики запропонував попередньо обговорити, за що, власне, “бити” одне одного… «Заради чесних правил на газовому ринку, я згадаю свої змагання з боїв без правил в Свірській дивізії ВДВ”, – додав міністр».

(galka.if.ua, 24 червня 2019 року)

У рік 7 527 [2019]. Готовий був [того року] воєвода калусько-рогатинський Ігорко на прозвисько Десантура Свірська і на ринку енергетичному за [педеве] експортне поторгуватися, і на рингу спортивному, аки у раді верховній, морду комусь набити та носа розквасити, і [духом] своїм вельми здоровим, і тілом, бронзою [припорошеним], на подіумах європейських повимахуватись, і в полі електоральному обіцянками попустошити, і навіть в сауні для популізму [передвиборчого] зустрітися з паханом газовим Андрейком на прозвисько Корупціонер Безчесний і [не паритися], бо часу у нього було невизначено і неміряно.

Був же між сим Ігорком та тим Андрейком [спір] великий, давній та ніяк нерозрішимий, уже чого лише не робили сі лицарі відважні, аби згоди досягти [у сфері газовій] та разом і з користю великою та взаємною землю руську свердлити та гази пускати, правила чесні, постанови [авторитетні] та понятія пацанячі не нарушати і схеми корупційні [один одному] не ламати. І суди вони вже рядили, і стрєлки з тьорками набивали, і жереб священний кидали, аки какашки [фейсбучні] один в одного, і на м’ясорубках билися, аки бендер із кісою, та не могли у [диспутах та колоквіумах] філософських ні перемогти, ні порозумітися по-чоловіколюбному та [хреста] один одному поцілувати.

І стали ж вони один супроти одного, аки два самці [лося сохатого], до поєдинку готуючись, і постелили їм правильні килими борцівські, обгородили ринги [боксерські] і на татамі закликали, та не приймав же воєвода калусько-рогатинський Ігорко ні [правил] безчесних, ні законів писаних, ні аксіом намальованих, бо від отрочества [свого] правила зубрити не любив, таблички множення не вчив, а ділитися із ким треба [сам від себе] навчився, але в іграх спортивних різницю між боксом, коксом та іншим сексом [не завжди] вловлював.

Та вельми добре знав Ігорко, [за що] буде бити він свого супротивника, окаянного та корумпованого Андрейка, а головне знав, куди поцілити йому, щоб повні [памперси] газу вибити і купу бабла з нього вижати, і певен він був у силі своїй та звитязі, бо, як казав творець притч Саломон, [правила] придумані для слабаків, а не для тих хто пляшки, аки труби газові, об голову [собі] одкриває, і сухим із фонтанів, покупавшись, виходить, бо добро завжди перемагає [зло] і довго б’є його потім ногами.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!