Норвакс

Літопис Галицький

“Комісія скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати діючого нардепа Олександра Шевченка, який балотувався самовисуванцем у Верховну Раду в Івано-Франківську (округ №83)… Стало відомо, що близький до олігарха Ігоря Коломойського “укропівець” сам подав заяву на скасування своєї реєстрації. Офіційні причини, чому так вчинив екс-директор “Буковелю”, наразі не відомі.

Нагадаємо, на старті виборчої компанії Шевченка облили фекаліями у парку в центрі міста.

Він заявив, що його облили нечистотами, бо не хотів знятися на користь претендента від “Слуги народу”. В підсумку “Слуга народу” висунула кандидатом не Олександра Богачова, до якого апелював Шевченко, а засновника Громадського Руху Олександра Шевченка “Країна гідності і правди” Андрія Сторожука”.

(galka.if.ua, 26 червня 2019 року)

У рік 7 527 [2019]. Висунувся [сам] того року воєвода коломойсько-буковельський Александер Яш на прозвисько Великий Смердун [до ради верховної] в городі стольному і став один, аки [перст], супроти полків зеленопартійних, що на престол його депутатський новими [обличчями] своїми всістися замахнулися та аж ледве спідню білизну свою брудну при цьому не порвали із гуркотом великим, і запахло тоді конфузом [політичним], аки від запрілих памперсів, по цілому парку [воїнів та ветеранів] у городі галицькому від нечистот [піарних], фекалій, випорожнень та інших какашок фейсбучних.

Коли ж розвіявся дим мутний і сморід гидкий після [нечистивої] битви паркової, лютував вельми воєвода коломойсько-буковельський Александер, кулаками грізно [після бою] розмахував і вертушку бойову робив, щоб від смороду [внутріпартійного] провітритись, чолобитну до князя київського Владимира Невеликого та [Узеленського] посилав, відмивався та відбілювався аж до [зеленого], але ні укропом рідним, ні часником магічним від запаху прикрого позбутися вже [не міг].

Тоді сміялися вельми із зусиль його жалюгідних усі [старі] та досвідчені князі та бояри у поході виборчому і казали йому, що відтепер [слуг народу] свого замість себе на рать посилають, а самі чай через ситечко п’ють на канарах заморських та на [портфелі] міністерські дожидаються, бо не гоже [їм] у балагані скоморошому в одних хоромах та під одним куполом із блазнями квартальними та конюхами ватними одними [дорогами] коксовими ходити.

Александер же, се почувши, зібрав усю челядь свою з усіх кінців недобудованої [країни] його гідноправдивої, усі фонди громадські перетрусив, по [фірмах] своїх прошвирнувся і уздрів серед усіх найдостойнішого і найздібнішого, працьовитого та елегантного, аки [гуцульський] кінь у пальто, що тямив добре на кнопки [потрібні] натискати і спорт зимовий любив на схилах буковельських, що за фамілією був, аки [сторож] брата його, а по-батькові був майже як брат його [рідний], джуру свого юридичного, помічника із залоги громадської, пахолка вірного Андрейка на прозвисько Біатлоніст [Поляницький].

Сам же як висунувся воєвода коломойсько-буковельський, так і взад [засунувся], та знявся він із походу виборчого, аки з болота [політичного] себе витяг за рейтинг разом із коником своїм, зліпленим нашвидкоруч із [того, що було] під боком і на цілий парк смерділо.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!