Норвакс

Літопис Галицький

“Один із кандидатів на пост голови Львівської ОДА Денис Шмигаль очолить Івано-Франківську ОДА. Про це у Львові повідомив президент Зеленський. Він додав, що усі троє претендентів на посаду голови Львівської ОДА були гідними людьми…

“Денисе, можна уже анонсувати? Чи ні? Да? Ми в принципі, в принципі, якщо суспільство буде не проти, якщо Франківщина буде не проти. Ми в принципі, в принципі, бачимо Дениса Шмигаля головою Івано-Франківської області”, – сказав Зеленський…

Денис Шмигаль разом ще з двома кандидатами претендував на посаду голови Львівської ОДА. Про пораду Зеленський питав у мешканців Львівщини через соцмережу”.

(kurs.if.ua, 6 липня 2019 року)

У рік 7 527 [2019]. Стояв того року пустопорожній, аки обіцянки [передвиборні], та пречистий, аки непорочна діва політична, бо витертий був від усіх [порохів] старих та крихт круасанових, престол княжий у городі галицькому, і не було [на цілих сто кілометрів] навколо — від гір буковельських до золовідвалів бурштинських – нікого достойного, щоб усістися на нього [обличчям] своїм новим та святочним. Бо ж зібралися тоді всі луччі люди тутешні, князі партійні та бояри [самовисунуті] у похід виборчий до города стольного та зайняті вельми були – великого князя-ізгойника [по городу] водили, від смердів у парку какашками одбивалися, братів-боксерів [у басейні] купали та іншими справами важливими дорогу до [ради верховної] собі торували.

Поїхав тоді із города стольного, аки [на гастролі] карпатські, князь-криворожець квартальний Зєля на прозвисько Простоволодя та пустошив по сусідству [у городі львовому], і уздрів він там посеред куп сміттєвих, що неприбрані лишив після себе воєвода барижно-помаранчевий Синюта, [несподівано] аж трьох вельми достойних лицарів незаплямованих, без страхів, докорів [та сумління], і були вони один лучче другого, а [третій] — то взагалі молодець, і звали їх ПростоМарек, ПростоМаксик та ПростоДеник.

І не знав, кого [з них] вибрати князь-криворожець Зєля, бо від радості аж очі йому розбігалися, червонілися та сльозилися, слина [по бороді] пускалася, ніс шморгався і щока смикалася, аки після дорожки довгої та пекучої [через купюру стобаксову]. І заволав він тоді голосом трубним на всі [акаунти фейсбучні], щоб прислали йому люди прості [рекомендації свої та побажання], а тоді він призначить луччого з луччих та достойнішого із достойніших на престол у городі львовому, [другого] — в городі галицькому, а третьому [Бібрку] якусь подарує або землю рогатинську, якщо папа його [енергетичний] лучче кудись не пристроїть.

Коли ж сповнилася воля [княжа], возвістили усі глашатаї, соцмережі та інші скоморохи, що прибуде до города галицького до хоромів білих топ-слуга хана [сарматського] Ахмета, воєвода елітний полків пахана Яника, мудрий та [шмигельний] боярин електричний ПростоДеник Бурштинський на прозвисько Впринципі Непроти, друге місце в турнірі [симпатій народних] у городі львовому здобувши, і возрадувалася приходу його [вся природа] недогроблена, ліси недонищені та поля недотруєні, і здійнявся над трубою бурштинською клаптик [диму білого], про вибір священний возвіщаючи, і купи золовідвальні почали рости вище гір [буковельських], і гонив по землі галицькій вітер веселий хмари густі сажі та пилу вугільного та снігом [чорним] гарно згори засипав.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!