Норвакс

Літопис Галицький

«На третьому поверсі адмінбудівлі обласної державної адміністрації, що на Грушевського, 21, днями влаштували терміновий ремонт. Саме тут знаходиться приймальня та робочий кабінет голови Івано-Франківської ОДА.

У мережі Фейсбук пересічні чиновники пов’язують роботи із запланованим візитом на Прикарпаття президента Володимира Зеленського. Його очікували цього тижня з місією представлення нового голови ОДА. Однак стало відомо, що поїздка в область відкладається.

Керівник апарату ОДА Роман Маланій розвіяв зв’язок між візитом глави держави і ремонтом. Каже, це був косметичний ремонт на кілька годин. На стінах виникли тріщини, і їх вирішили ліквідувати».

(galka.if.ua, 19 липня 2019 року)

У рік 7 527 [2019]. Стояли того року [пусткою] дикою та покинутою посеред города галицького білі хороми боярські, [особливо] на третьому поверсі у келії княжій, та стали ж вони старі та негарні, аки баби половецькі та [влада] припорошена, зморшками байдужості чиновницької покорчилися штори на вікнах, облупилася побілка [кремово-шоколадна] та облізла, аки стара шкіра гадюча, вкрилися тріщинами кар’єри [політичної] кріпкі стіни бюрократії адміністративної та проступили на них, аки пролежні на тілі [старечому], написи короткі та нехороші на [дві букви зі знаком оклику], аки на бігбордах, футболках, бейсболках та інших [парканах] зелених.

Бо пропав же того року із хоромів білих, згинув у безвісті [політичній] та зник там без сліду, аки обр окаянний, князь-ізгойник галицький Олежик на прозвисько Круасан [Шоколадний], і зосталося після нього місце порожнє, аки [дірка] від кренделика, а сам він розвіявся, аки дим від печі кондитерської, та щез, аки аромат від [булок його], що штани на престолі княжому довгі літа протирали, і тільки дух його ще витав над безоднею, з якої рейтинг [партійний] його сумно визирав. Був же сей князь безкорисливий, безхитрісний та [безпонтовий], аки пиріжок без начинки, та відмовився він, на престолі усівшись, во ім’я отця [і доньки] своєї від бізнесу свого лігосного та трудився на ниві [припорошеній] невтомно на благо вулика солідарного, аки пчола рядова й [непримітна], і воєводу коломойсько-буковельського Александера Яша щемити, гнобити та примучувати, [коли треба] було, дозволяв.

Не могли ж дати раду ніяку із запустінням хоромів білих обезголовлені раптово [апаратні] бояри галицькі, тож поскликали вони до себе косметологів, політтехнологів та [інших] марафетників, щоб макіяж терміновий навести, стіни [запудрити], аки мізки смердам електоральним перед виборами, тіні підвести на всі відтінки [зеленого], залишки порохів брудних на підлогах, аки плями родимі та бородавки прикрі, з кабінетів [усіх] повиводити, та медом в кінці добре помастити для пчіл нових із вулика нового і великого, аки [золовідвали] бурштинські.

Та було їм тоді знамення із города стольного про [місію] великого та простого князя київського Володі на прозвисько [Зекоманда], що до города галицького прийти збирався і привести в хороми [білі] рятівника та спасителя землі галицької. Та так довго чекали на нього, аки на розраду єдину і потіху велику, що аж позеленіли усі [від нудьги], і замерехтіли світлом малахітовим стіни хоромів боярським і перемінилися вони [нарешті] на хороми зелені.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!