Норвакс

Літопис Галицький

«Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль закликає всіх бажаючих подавати заяви на посаду голів РДА.

На апаратній нараді 19 серпня голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль наголосив, що певного терміну для подання заяв немає. За його словами, на платформу LIFT наразі надійшло понад 870 заяв. “Дедлайну подачі заяв немає, а конкурс буде дуже серйозним. Кандидатам доведеться проходити навіть психологічний тест… ” – говорить Шмигаль.

Умови для кандидатів: вища освіта, вміння ефективно керувати людьми, сміливість перед телекамерами та питаннями журналістів, вміння працювати з великим потоком інформації, негативне ставлення до корупції і минуле без криміналу».

(galka.if.ua, 19 серпня 2019 року)

У рік 7 527 [2019]. Страждала вельми того року від [безголів’я] суцільного в адміністраціях районних уся земля галицька, що до того [такою ж] безголовою довго стояла, поки не принесло до хоромів білих за жеребом [львівським] із відвалів бурштинських воєводу енергетично-митного Дениска на прозвисько [Волонтер Політичний] із ярликом корпоративним від пахана Ахмета та привітом квартальним від великого [і невисокого] князька столичного Зеленіна.

Вийшов же сей Дениско із хоромів білих та уздрів чотирнадцять престолів [порожніх] у всіх кінцях землі галицької та став закликати [усіх] кухарок та офіціантів буковельських, касирок та охоронців супермакетівських, вантажників, таксистів, бухгалтерів, юристів та [інших бажаючих], щоб ішли вони до Ліфта Вознесіння Соціального, піднялися ним до вершин райдержадміністративних і заповнили ніші вакантні головами своїми та обличчями [новими].

І на заклик той зголосилися сотні відважних, чесних і з довідками [про несудимість] лицарів та лицарок галицьких, але не кожен з них достойним був одягнути корону на [голову] свою та адміністрації районної, бо зробив шлях [до чотирнадцяти престолів] воєвода Дениско трудним і тернистим, випробуваннями різними [його] перегородив, шпигунів, відунів та інших психологів їм посилав із тестами хитрими, кушетками [вірності] та таблетками правди, журналістами злими травив, аки псами [демократії], до камери привчав телевізійної, потоками інформації з ніг валив і реакцію на команди та інші [рефлекси] перевіряв.

Коли ж дізналися [усі] бажаючі про диплом обов’язковий, аки герб родовий, то зменшилося їхнє число на половину, а хто ж [диплом] мав непозичений, а власний, той муки страшні терпіти мусив, зіткнувшись лицем [до лиця] із Гідрою корупції, відразу свою демонстрував [до неї] по всякому і спокуси долав. І лише для того, хто до кінця витерпів, відчинялася брама [священна] Ліфта Вознесіння Соціального і виповзала ся платформа на зустріч йому та підносила його над цілим районом, що на три букви [ОТГ] децентралізовано розпадався.

І минали так дні за днями у городі галицькому, і все нові [лицарі та лицарки] штурмували ворота Ліфта, рунами латинськими обписаного, і коли проходив перевірку [вісімнадцять тисяч сімсот шістдесят третій] із них, саме закінчився термін президентський князя невеличкого Зеленіна, але [дедлайну] все не було. Бо, як казав творець притч Саломон, у краї безголовому на сімдесят три відсотки [повсякчас] безголів’я керувати мусить.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!