Норвакс

Літопис Галицький

“Поки правоохоронці готують офіційне повідомлення з цього приводу, ситуацію прокоментував голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль. За його даними, СБУ та поліція знайшла найбільшу плантацію коноплі в історії Прикарпаття: 4 гектари, 90 тисяч кущів, 0,5 тони готової продукції. Оціночна вартість марихуани з Косівщини – не менше 50 мільйонів євро. “Яблунів – це вам не Амстердам!!!”, – додав Шмигаль.

Також оцінив розміри плантації народний депутат від Івано-Франківщини Ігор Фріс, котрий захоплюється садівництвом. “Зроблено по фен-шуй. Бачу крапельний полив, теплові пушки, бетонні доріжки. Цілорічний цикл. Скільки помідорів та огірків можно було на ринок поставити?)))!” – написав політик на своїй сторінці у Фейсбуці”.

(https://galka.if.ua, 12 вересня 2019 року)

У рік 7 527 2019. Сиділи того року ввечері в селі стопчатівському, на самому краю [світу], де бита дорога закінчується і напрямок космацький починається, наркоманські гуцули [явсонні], їли-пили, опіум курили, [по-голландськи] говорили, ліхтарі червоні на улицях запалювали та [феншуй] на усіх клали, бо добре їм було, аки розсаді зеленій під дахом тепличним та куполом [парламентським].

Ходили ж до гуцулів наркоманських щоліта тими [стопчатівськими] лісами густими, хащами дрімучими та заростями тепличними на [планові] лови свої правоохоронні бояри поліцейські та есбеушні, крапельний полив [у корчах] влаштовували, теплові пушки свої лопухами підтирали, але ніяк не могли [вдома] застати організаторів бізнесу злочинного і виявити не годні були сліди старі [припорошені] ні особливо небезпечного наркотика-канабісу, ні шмалі, ні ганджубасу, бо з бетонних доріжок вічно на коксові дороги збивалися і [блудили].

Та прислав того року жереб [фейсбучний] аж із города львового, призера срібного плебісциту соцмережного, володаря золовідвалів бурштинських та господаря переходів [митних], топ-воєводу пахана сарматського Ахмета князя Дениска на прозвисько [Політичний Волонтер]. І кинув він оком своїм [четвертим] аж на край світу галицького, де гроші на дорогу дурний [Іванчик] шукає, а дідько добраніч каже, та уздрів серед гір плантацію найбільшу, яку колись тільки [бачив].

Тоді ніби полуда з очей поспадала у бояр поліцейських та есбеушних, і знайшли вони [теж] сю плантацію найбільшу, яку тільки бачив [Дениско], і поки вони знаходили її, од собак сторожових одбиваючись та [два пістолети] у сторожів собачих одбираючи, полічив сей Дениско кожне стебло [наркоманське], зважив усе та розважив, порозмислив та на калькуляторі кинув, [баканову] подзвонив, з біржами зв’язався, од чортів одхрестився, формулу [Амстердам-плюс] врахував і цифру на сто-п’ятсот мільйонів оголосив, аки на тендері закупівель прозорих.

І зраділи прозорливості князя [нового] галицького Дениска усі люди у горах стопчатівських та долинах [нижнівських], і докотилася та радість, аки паровозом роздмуханим, аж до стін парламентських, і тішилися там усі луччі люди та збудували [на радощах], аки дурний Іванчик, дорогу [через Космач] аж до самого города Амстердама, і повезли туди листя трави довгої, аки огірки [тепличні], та гори шишок пахучих та крупних, аки помідори заліщицькі.

 

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!