Новий директор розповів, як розвиватиме Івано-Франківський обласний перинатальний центр

У КНП «Івано-Франківський обласний перинатальний центр» офіційно представили нового керівника.

Після участі й перемоги у відкритому конкурсі на заміщення посади, ним став колишній головний лікар Богородчанської центральної лікарні Юрій Павлушинський.

Його кандидатуру підтримали й депутати на черговому засіданні сесії обласної ради. Як зазначив новий очільник перинатального центру, він ставить собі за мету багато завдань. А саме удосконалити матеріально-технічну базу, насамперед придбати якісне сучасне діагностичне обладнання, лапароскопічну стійку та інше.

Директор планує покращити й умови перебування пацієнток в закладі, розпочати хоче з реанімаційного відділення. Юрій Павлушинський запевняє, що докладе максимум зусиль щоб вивести Івано-Франківський обласний перинатальний центр в лідери надання пологової допомоги на Прикарпатті і не тільки.

Він прагне щоб саме в цьому закладі надавали сучасну, якісну, висококваліфіковану відповідну допомогу. Посприяти в цьому обіцяє й в. о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів. Каже, що розвиток обласного перинатального центру буде одним із пріоритетів. А також обіцяє допомогти в залученні меценатських коштів, та субвенції з державного і обласного бюджетів щоб покращити якість надання перинатальної допомоги в обласному центрі.

До слова, щорічно в цьому закладі народжує понад 3,5 тисяч жінок. Приблизно таку ж кількість проводять оперативних втручань.

Крім того, Віталій Федорів додав, що має великі сподівання на роботу нового директора КНП «Івано-Франківський обласний перинатальний центр» і сподівається, що в нелегкі часи реформування медичної галузі, Юрій Павлушинський все ж зможе вивести роботу закладу на новий якісний рівень. А також посадовець подякував за багаторічну віддану роботу на керівній посаді попередньому очільнику Ігорю Вакалюку та побажав йому ще довгої і плідної праці, як практикуючому лікарю.

В свою чергу, колишній головний лікар подякував всій команді медиків перинатального центру за успішно пройдений етап. Та додав, що готовий працювати під егідою нового керівництва, для того, щоб обласний перинатальний центр розвивався і був конкурентноспроможний в часи реформування.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!