Одну з вулиць Франківська назвали іменем відомого актора

Сьогодні, 16 серпня, в Івано-Франківську розпочалось чергове засідання сесії міської ради. На порядку денному – понад 40 питань.

Так, депутати розглянули питання про найменування об’єкта благоустрою. Мова йде присвоєння новій вулиці міста імені актора Сергія Романюка.

Нагадаємо, що Романюк помер 3 березня 2019 на 65 році життя. В останню путь народного артиста України прийшли провести десятки людей.

Довідка: Сергій Дмитрович Романюк народився 21 липня 1953 року в українському місті Кривому Розі Дніпропетровської області. Дитинство пройшло у Новограді-Волинському Житомирської області — сюди переселилися батьки у 1961 році. Закінчив Студію Національного українського драматичного театру ім. Ів. Франка (1973 р.).

З 1972 року — актор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка. Багато знімався в кіно. У 2018 році він повернувся до франківського театру та зіграв роль П‘єра-Огюста Ренуара у виставі «Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує».

Знявся в кліпі групи ВІА «Гра» – «Биология» (2004).

Актор знявся у більш ніж 40 фільмах. Найбільш відомі фільми: «Роксолана», «Чорна Рада», «День народження буржуя 2», «Мамай», «Повернення Мухтара 2», «Іван Сила». Також він зіграв роль Митрополита Андрея Шептицького у фільмі «Владика Андрей».

Сергій Романюк зіграв понад 100 ролей у театрі і кіно та був одним із найвідоміших українських акторів. Про своє творче кредо, про те, що бракує сучасному театру, про ролі кілера і митрополита та зйомки у Звяґінцева два роки тому він розповів «Галицькому кореспонденту».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!