Одруження не за віком: 18-літній юнак взяв за дружину 71-літню леді

Коли убита горем пенсіонерка Альмеда Еррелл з Севірвілля, штат Теннессі, вирушила в останній раз попрощатися зі своїм сином, останнє, чого вона чекала, – це зустріти свою любов.

Після неймовірного 3-тижневого роману вони з Гері Хардвік, якому на момент знайомства було 17 років (зараз 18), і який раніше зустрічався з 77-річною жінкою, одружилися в рамках весільної церемонії, що обійшлася всього лише в 200 доларів і шість днів приготувань, повідомляє pic-words.ru.

Зараз незвичайна пара живе в будинку Альмеди разом з одним з її онуків, який на три роки старший, ніж її новоспечений чоловік.

«Я не шукала молодого чоловіка, але Гері просто з’явився», – розповідає Альмеда, яка працює асистентом в супермаркеті.

«Я відразу зрозуміла, що він – той єдиний».

Зараз жінка щаслива.

geri-e1485972453688

«Я була одружена з першим чоловіком Дональдом 43 роки, і коли він помер в 2013 році від ускладнень, викликаних діабетом, провівши сім місяців в лікарні, я опинилася зовсім одна», – розповідає Альмеда.

«Я ходила на роботу в Walmart вся в сльозах, і колеги запитували, що зі мною. Я підсвідомо шукала споріднену душу».

Жінці також довелося пережити смерть сина Роберта. «У нього постійно були проблеми зі здоров’ям після аварії в юності. Але коли його дружина Ліза зателефонувала і сказала, що він помер, це стало для мене ударом. Мені було дуже важко», – згадує Альмеда.

geri3-e1485972545523

Гері, чиє захоплення жінками у віці почалося з закоханості у вчительку у віці восьми років, каже, що теж переживав не найкращі часи, відчуваючи себе нещасним в стосунках зі своєю 77-річною колишньою коханкою.

«Ми постійно сварилися. Я впав у депресію і шукав вихід», – каже хлопець. Саме тоді Ліза, його тітка, запросила його на похорони свого чоловіка Роберта.

Альмеда каже: «Я помітила цього молодого хлопця з чарівною посмішкою під час панахиди і подумала:”Ух ти, ось він”. Він стояв на іншому кінці церкви, а я все дивилася на нього. Це був промінь світла крізь темряву скорботи. Потім, коли я виходила з дверей, він підійшов і висловив свої співчуття. У нас не було багато часу, але цього було достатньо».

Протягом декількох наступних місяців Альмед постійно думала про Гері.

Жінка навіть не підозрювала, що почуття взаємні, і як тільки юнак розлучився зі своєю коханкою, він пішов до своєї тітки Лізи, щоб зізнатися їй у почуттях до Альмед.

«Це було миттєвим і для мене. У неї були найкрасивіші, сяючі блакитні очі. Коли я сказав Лізі, що мені подобається Альмеда, вона відповіла, що я їй теж подобаюся, і що вона нас познайомить ближче», – згадує Гері.

Згодом Ліза запросила пару на родинну вечерю в найближчу піцерію на день народження своєї 9-річної дочки.

Альмеда пригадує як запитала у хлопця: «Дивись, мені 71, а тобі 17. Чи не занадто я стара для тебе?» Він потиснув мою руку, посміхнувся і відповів: «Вік – це всього лише цифра». Тієї ночі, коли вони повернулися додому до Лізи, Гері здивував її букетом червоних троянд і подарунком.

Через два тижні після першого побачення жінка не сумнівалася ні секунди, коли Гері зателефонував їй і зробив пропозицію.

geri2-e1485972507647

Після одруження Гері зробив татуювання з іменами. Зараз пара живе в будинку з п’ятьма спальнями, який належить Альмед, разом з її дочкою  і внуками.

Гері почав працювати в іншому магазині Walmart, але хоче перевестися в той, де працює Альмеда, щоб проводити разом більше часу. Він каже: «Альмеда така молода в душі, що вік ніколи нам не заважає, ми ніколи і не згадуємо про це. Я просто знаю, що Бог відповів на мої молитви в той день, коли я її зустрів». Альмеда додає: «Я зрозуміла, що якщо ти когось любиш по-справжньому, не важливо, хто що про це думає».

Читайте також: Циганське весілля: сукня з золотом, євро на голові.

geri4-e1485972573741

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!