Олег Гончарук з дружиною Людмилою взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 227 річниці прийняття Конституції Польщі

В Івано-Франківську за участю Генерального консула Республіки Польща у Львові Рафала Вольські відбувся урочистий прийом з нагоди Національного свята Республіки Польща – Конституції Третього травня. Привітати представників сусідньої держави прийшов голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук із дружиною Людмилою.

Виступаючи з вітальним словом перед зібранням очільник Прикарпаття відзначив налагоджену співпрацю між Прикарпаттям і Республікою Польща та активне партнерство щодо досягнення спільних стратегічних цілей, забезпечення миру і стабільного соціально-економічного розвитку Карпатського регіону.

«Приємно відзначити, що у цей важкий для України час ми відчуваємо підтримку польського народу в протистоянні з російським агресором. Ви допомагаєте нам стати повноцінними членами європейської спільноти, а наша держава опирається на ваш досвід у різних сферах», – зазначив Олег Гончарук.

Прийом відрізняла тепла, гостинна та дружня атмосфера. На переконання Олега Гончарука, такі заходи сприятимуть подальшим партнерським стосункам двох європейських країн.

Додамо, що Національне свято Третього травня відзначають у річницю ухвалення Конституції Речі Посполитої 3 травня 1791 року. Документ був першою конституцією в сучасному розумінні в Європі та другою після американської у світі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!