Олег Ляшко відвідав на Прикарпатті «український Афон»

Сьогодні, 7 липня, лідер Радикальної партії Олег Ляшко побував у Маняві, де взяв участь у Божественній Літургії у Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі, яку очолював предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський та всієї України Епіфаній. Духовенство і тисячі віруючих молилися за справедливий мир у нашій державі.

«У Манявському скиті на Івано-Франківщині був уперше, але обов’язково приїду ще – краса природи і старовинної архітектури надихає. Дійсно, наш український Афон»,  – поділився своїми враженнями Олег Ляшко.

Люди тепло сприйняли появу лідера Радикальної партії. Підходили до нього, дякували за наполегливу роботу із захисту прав простих українців, яку він із однопартійцями проводить у парламенті, знимкувалися на згадку.

У рамках свого візиту на Прикарпаття політик також побував на фермі ТзОВ «Ямниця». Він оглянув виробничі потужності господарства, поголів’я якого налічує кілька сотень корів, і поспілкувався з його працівниками.

Олег Ляшко зазначив, що хочеться, аби таких виробничих комплексів на Франківщині було не два, як маємо нині, а в сотні разів більше.

«Більше виробництв – сильніша країна, – наголосив політик. – Адже це робочі місця для українців. Стати на захист фермерів та підприємців – одне із завдань у парламенті, яке постановила для себе наша партія».

Олег Ляшко вважає, що без державної підтримки фермерів процвітаючого села в Україні не буде. Він зазначив, що має чіткий план відродження села, який включає в себе недопущення продажу землі іноземцям та державні дотації вітчизняним фермерам.

«Наша політика – це відновлення агровиробництва, державні дотації фермерам у вигляді 5000 грн на корову, заборона продажу пальмової олії, компенсація з боку держави у разі будівництва тваринницьких комплексів і земельні паї, аби селяни могли дорого продавати в Державний земельний банк, а не, щоб дерибанили всі, хто схоче, і народу потім немає чим платити пенсії», – сказав Олег Ляшко.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!